Bio Planet BIO raspberry flavor pudding

Bio Planet

Budyń o smaku malinowym w proszku z dodatkiem liofilizowanych malin. Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry.

Bio Planet BIO raspberry flavor puddingBio Planet BIO raspberry flavor pudding
BIO
masa netto

masa netto

38 g

data przydatności

expiry date:

2027-10-30

pojemność

cena za kilogram

82,89 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907738158179

5907738158179

price: 3,15 zł

3.15 PLN 2027-10-30 NewCondition

skrobia*, maliny liofilizowane* (5,3 %), burak czerwony w proszku*, naturalny aromat (*certyfikowany składnik ekologiczny).


Wartość energetyczna - 360 kJ/ 86 kcal
Tłuszcz - 1,8 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 1,1 g
Węglowodany - 14 g
w tym cukry - 8,9 g
Białko - 3,4 g
Sól - 0,11 g


Budyń o smaku malinowym w proszku z dodatkiem liofilizowanych malin. Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry.


Bio Planet Bio Planet BIO vanilla Bio Planet Bio Planet BIO vanilla
flavor pudding 38 g
86,32zł/kg

price: 3,28 zł

PLN
1
9
expiry date
2027-08-08
Dr. Oetker Dr. Oetker Dr. Oetker Dr. Oetker Dr. Oetker Dr. Oetker
pudding pudding 45 g
35,33zł/kg

price: 1,59 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-03-30
Winiary pudding with sugar Winiary Winiary pudding with sugar Winiary
pudding with sugar 60 g
38,67zł/kg

price: 2,32 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-03-30
Delecta large pudding and creamy Delecta large pudding and creamy
64 g
29,06zł/kg

price: 1,86 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-11-30
Delecta big flavor fudge pudding Delecta big flavor fudge pudding
64 g
28,75zł/kg

price: 1,84 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-07-30
Amylon Amylon Vanilla pudding BIO Amylon Amylon Vanilla pudding BIO
gluten-free 40 g
108,75zł/kg

price: 4,35 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-03-12
Amylon Amylon BIO gluten free Amylon Amylon BIO gluten free
Chocolate Pudding 40 g
99,75zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-01-20
Cykoria pudding of cream taste Cykoria pudding of cream taste
40 g
32,50zł/kg

price: 1,30 zł

PLN
1
14
expiry date 2028-02-25
Bio Planet Bio Planet BIO Dried Bio Planet Bio Planet BIO Dried
Figs 150 g
89,73zł/kg

price: 13,46 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-28
Bio Planet Bio Planet BIO almonds Bio Planet Bio Planet BIO almonds
100 g
109,90zł/kg

price: 10,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-02-05
Bio Planet Bio Planet almond Bio Planet Bio Planet almond
flakes (cut almonds) BIO 100 g
135,00zł/kg

price: 13,50 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-03
Bio Planet Bio Planet Brazil Nuts Bio Planet Bio Planet Brazil Nuts
BIO 150 g
169,27zł/kg

price: 25,39 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-04-28
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
gluten-free sultanas 200 g
52,65zł/kg

price: 10,53 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-30
Bio Planet Bio Planet cranberry Bio Planet Bio Planet cranberry
sweetened with BIO cane sugar 100 g
123,30zł/kg

price: 12,33 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-01-04
Bio Planet Bio Planet Raisins Bio Planet Bio Planet Raisins
gluten-free sultanas BIO 400 g
45,00zł/kg

price: 18 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-03-31
Bio Planet Bio Planet BIO Whole Bio Planet Bio Planet BIO Whole
Grain Basmati Rice 500 g
23,78zł/kg

price: 11,89 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-24
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5