pudding of cream taste

Cykoria
55
Polecam pudding of cream taste
57pudding of cream taste
pudding of cream tastepudding of cream taste
masa netto

masa netto

40 g

data przydatności

expiry date:

2028-02-25

pojemność

cena za kilogram

32,50 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288000530

5900288000530

price: 1,30 zł

1.30 PLN 2028-02-25 NewCondition
skrobia ziemniaczana, skrobia kukurydziana, aromat, barwnik: kurkumina
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu po przyrządzeniu na 100 g
Wartość energetyczna389 kJ/ 92 kcal
Tłuszcz1,7 g
w tym kw. tł. nasycone1,0 g
Węglowodany16 g
w tym cukry10 g
Błonnik0 g
Białko3,0 g
Sól0,10 g
Wartość odżywcza podana dla produktu przyrządzonego z 0,5 l mleka (2 % tłuszczu) i z 2 łyżkami cukru (około 34 g).
Opakowanie wystarcza do przygotowania 4 sugerowanych porcji produktu.
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal).

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać
podawaj: z owocami, z sosami deserowymi, z konfiturami, z syropami owocowymi
brand:Cykoria
About the brand:Gwarancja wysokiej jakości od 1880 roku
Legally regulated product name:Budyń w proszku na 500 ml mleka.
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Preparation and use:Sposób przyrządzania: 1. Z ½ litra zimnego mleka odlać ½ szklanki i wsypać do niej zawartość torebki, dobrze wymieszać. Resztę mleka zagotować dodając 2 łyżki cukru (około 34 g) i zestawić z ognia. 2. Wlać rozrobiony proszek i ciągle mieszając gotować jeszcze przez chwilę. 3. Gotowy budyń wlać do salaterek, spożywać na zimno lub ciepło.
Type of packaging:Torebka
Producer's address:CYKORIA S.A., Wierzchosławice 15, 88-140 Gniewkowo
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 7 ocen.

  • Agata , 2020-12-23 20:57:00Polecam



Amylon Amylon Cream pudding BIO Amylon Amylon Cream pudding BIO
gluten-free 40 g
103,75zł/kg

price: 4,15 zł

PLN
1
5
expiry date 2028-06-30
Amylon Amylon Vanilla pudding BIO Amylon Amylon Vanilla pudding BIO
gluten-free 40 g
108,75zł/kg

price: 4,35 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-03-12
Amylon Amylon BIO gluten free Amylon Amylon BIO gluten free
Chocolate Pudding 40 g
99,75zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-01-20
Cykoria pudding with chocoloate Cykoria pudding with chocoloate
flavour 40 g
32,50zł/kg

price: 1,30 zł

PLN
1
34
expiry date 2028-01-31
Cykoria pudding with the taste of Cykoria pudding with the taste of
lemon 40 g
32,50zł/kg

price: 1,30 zł

PLN
1
35
expiry date 2028-02-25
Cykoria pudding with the vanilla Cykoria pudding with the vanilla
flavour 40 g
32,50zł/kg

price: 1,30 zł

PLN
1
22
expiry date 2028-02-25
Cykoria pudding with the taste of Cykoria pudding with the taste of
cherry 40 g
32,50zł/kg

price: 1,30 zł

PLN
1
31
expiry date 2027-10-31
Cykoria Chicory Pudding with Cykoria Chicory Pudding with
raspberry flavor 40 g
32,50zł/kg

price: 1,30 zł

PLN
1
25
expiry date 2028-01-31
Cykoria citric acid grocery Cykoria citric acid grocery
20 g
92,50zł/kg

price: 1,85 zł

PLN
1
42
expiry date 2029-02-28
Cykoria beetroot soup rapid Cykoria beetroot soup rapid
60 g
37,67zł/kg

price: 2,26 zł

PLN
1
35
expiry date 2028-03-30
Cykoria chili Cykoria chili
20 g
99,50zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
29
expiry date 2028-01-30
Cykoria Christian Coffee Grain Cykoria Christian Coffee Grain
Express 30 bags 120 g
44,92zł/kg

price: 5,39 zł

PLN
1
12
expiry date 2028-05-30
Cykoria Cream cakes with the taste Cykoria Cream cakes with the taste
of strawberry 100 g
56,30zł/kg

price: 5,63 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-11-30
Cykoria Cream cakes with the taste Cykoria Cream cakes with the taste
of rum 100 g
32,40zł/kg

price: 3,24 zł

PLN
1
16
expiry date 2027-11-30
Cykoria Chicory Instant cheesecake Cykoria Chicory Instant cheesecake
expiry date 2027-06-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5