pudding with the taste of lemon

Cykoria
58pudding with the taste of lemon
pudding with the taste of lemonpudding with the taste of lemon
masa netto

masa netto

40 g

data przydatności

expiry date:

2028-02-25

pojemność

cena za kilogram

32,50 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288001414

5900288001414

price: 1,30 zł

buy 35 szt. for 1.28 zł/szt
1.30 PLN 2028-02-25 NewCondition
skrobia ziemniaczana, skrobia kukurydziana, aromat, suszony koncentrat soku cytrynowego 0,1 %, barwnik: kurkumina
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu po przyrządzeniu na 100 g
Wartość energetyczna389 kJ / 92 kcal
Tłuszcz 1,7 g
w tym kw. tł. nasycone 1,0 g
Węglowodany 16 g
w tym cukry 10 g
Błonnik 0 g
Białko 3,0 g
Sól 0,10 g
Wartość odżywcza podana dla produktu przyrządzonego z ¹/₂ l mleka (2 % tłuszczu) i z 2 łyżkami cukru (34 g).
Opakowanie wystarcza do przygotowania 4 sugerowanych porcji produktu.
* Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/ 2 000 kcal).

Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać
podawaj: z owocami, z sosami deserowymi, z konfiturami, z syropami owocowymi
brand:Cykoria
About the brand:Gwarancja wysokiej jakości od 1880 roku
Legally regulated product name:Budyń w proszku na 500 ml mleka.
Storage:Najlepiej spożyć przed końcem: data umieszczona na opakowaniu. Numer partii produkcyjnej umieszczony obok daty. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Preparation and use:Sposób przyrządzania: 1. Z ¹/₂ litra zimnego mleka odlać ¹/₂ szklanki i wsypać do niej zawartość torebki, dobrze wymieszać. Resztę mleka zagotować dodając 2 łyżki cukru (34 g) i zestawić z ognia. 2. Wlać rozrobiony proszek i ciągle mieszając gotować jeszcze przez chwilę. 3. Gotowy budyń wlać do salaterek, spożywać na zimno lub ciepło.
Type of packaging:Saszetka
Producer's address:CYKORIA S.A. Wierzchosławice 15, 88-140 Gniewkowo
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 8 ocen.




    Amylon Amylon Vanilla pudding BIO Amylon Amylon Vanilla pudding BIO
    gluten-free 40 g
    108,75zł/kg

    price: 4,35 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-03-12
    Amylon Amylon BIO gluten free Amylon Amylon BIO gluten free
    Chocolate Pudding 40 g
    99,75zł/kg

    price: 3,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-01-20
    Cykoria pudding of cream taste Cykoria pudding of cream taste
    40 g
    32,50zł/kg

    price: 1,30 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date 2028-02-25
    Cykoria pudding with chocoloate Cykoria pudding with chocoloate
    flavour 40 g
    32,50zł/kg

    price: 1,30 zł

    PLN
    1
    34
    expiry date 2028-01-31
    Cykoria pudding with the vanilla Cykoria pudding with the vanilla
    flavour 40 g
    32,50zł/kg

    price: 1,30 zł

    PLN
    1
    22
    expiry date 2028-02-25
    Cykoria pudding with the taste of Cykoria pudding with the taste of
    cherry 40 g
    32,50zł/kg

    price: 1,30 zł

    PLN
    1
    31
    expiry date 2027-10-31
    Cykoria Chicory Pudding with Cykoria Chicory Pudding with
    raspberry flavor 40 g
    32,50zł/kg

    price: 1,30 zł

    PLN
    1
    25
    expiry date 2028-01-31
    Amylon Amylon Cream pudding BIO Amylon Amylon Cream pudding BIO
    gluten-free 40 g
    103,75zł/kg

    price: 4,15 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2028-06-30
    Cykoria citric acid grocery Cykoria citric acid grocery
    20 g
    92,50zł/kg

    price: 1,85 zł

    PLN
    1
    42
    expiry date 2029-02-28
    Cykoria beetroot soup rapid Cykoria beetroot soup rapid
    60 g
    37,67zł/kg

    price: 2,26 zł

    PLN
    1
    35
    expiry date 2028-03-30
    Cykoria chili Cykoria chili
    20 g
    99,50zł/kg

    price: 1,99 zł

    PLN
    1
    29
    expiry date 2028-01-30
    Cykoria Christian Coffee Grain Cykoria Christian Coffee Grain
    Express 30 bags 120 g
    44,92zł/kg

    price: 5,39 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2028-05-30
    Cykoria Cream cakes with the taste Cykoria Cream cakes with the taste
    of strawberry 100 g
    56,30zł/kg

    price: 5,63 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-11-30
    Cykoria Cream cakes with the taste Cykoria Cream cakes with the taste
    of rum 100 g
    32,40zł/kg

    price: 3,24 zł

    PLN
    1
    16
    expiry date 2027-11-30
    Cykoria Chicory Instant cheesecake Cykoria Chicory Instant cheesecake
    expiry date 2027-06-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5