Products

 

Pudding is easy to digest sugar-based dish with the beaten egg yolks, foam, mixed with whipped whites. Puddings are very popular desserts. It can be served with a variety of toppings.

smak:
5900437027722 5900437027722 Dr. Oetker
REDUCED PRICE -10%
Dr. Oetker Dr. Oetker Sweet Moment Dr. Oetker Dr. Oetker Sweet Moment
Pudding flavor panna cotta raspberry 43 g
50,70zł/kg

price: 2,18 zł

PLN
1
4
expiry date
2026-12-31
8594006667692 8594006667692 Amylon
Amylon Amylon Apricot pudding BIO Amylon Amylon Apricot pudding BIO
gluten-free 40 g
112,50zł/kg

price: 4,50 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-06-18
8594006666480 8594006666480 Amylon
Amylon Amylon BIO gluten free Amylon Amylon BIO gluten free
Chocolate Pudding 40 g
99,75zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
2
Amylon Amylon BIO gluten free
4 5
4 1 Amylon Amylon BIO gluten free
expiry date 2028-01-20
8594006668354 8594006668354 Amylon
Amylon Amylon Cream pudding BIO Amylon Amylon Cream pudding BIO
gluten-free 40 g
103,75zł/kg

price: 4,15 zł

PLN
1
5
Amylon Amylon Cream pudding BIO
5 5
5 1 Amylon Amylon Cream pudding BIO
expiry date 2028-06-30
8594006666985 8594006666985 Amylon
Amylon Amylon Gluten-free Amylon Amylon Gluten-free
strawberry pudding BIO 40 g
116,00zł/kg

price: 4,64 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-12-12
8594006666497 8594006666497 Amylon
Amylon Amylon Vanilla pudding BIO Amylon Amylon Vanilla pudding BIO
gluten-free 40 g
108,75zł/kg

price: 4,35 zł

PLN
1
2
Amylon Amylon Vanilla pudding BIO
5 5
5 2 Amylon Amylon Vanilla pudding BIO
expiry date 2028-03-12
5907738158179 5907738158179 Bio Planet
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
raspberry flavor pudding 38 g
82,89zł/kg

price: 3,15 zł

PLN
1
5
expiry date
2027-10-30
5907738158186 5907738158186 Bio Planet
Bio Planet Bio Planet BIO vanilla Bio Planet Bio Planet BIO vanilla
flavor pudding 38 g
86,32zł/kg

price: 3,28 zł

PLN
1
9
expiry date
2027-08-08
5900288000554 5900288000554 Cykoria
Cykoria Chicory Pudding with Cykoria Chicory Pudding with
raspberry flavor 40 g
32,50zł/kg

price: 1,30 zł

PLN
1
25
Cykoria Chicory Pudding with
4 5
4.5 11 Cykoria Chicory Pudding with
expiry date 2028-01-31
5900437021256 5900437021256 Dr. Oetker
Dr. Oetker Dr. Oetker Dr. Oetker Dr. Oetker Dr. Oetker Dr. Oetker
pudding pudding 45 g
35,33zł/kg

price: 1,59 zł

PLN
1
8
Dr. Oetker Dr. Oetker Dr. Oetker
5 5
5 9 Dr. Oetker Dr. Oetker Dr. Oetker
expiry date 2027-03-30
5901716994162 5901716994162 Kruger
Kruger Kruger pudding cream flavor Kruger Kruger pudding cream flavor
40 g
21,75zł/kg

price: 0,87 zł

PLN
1
21
Kruger Kruger pudding cream flavor
5 5
5 1 Kruger Kruger pudding cream flavor
expiry date 2027-09-30
5900983000668 5900983000668 Delecta
Delecta big flavor fudge pudding Delecta big flavor fudge pudding
64 g
28,75zł/kg

price: 1,84 zł

PLN
1
3
Delecta big flavor fudge pudding
4 5
4.5 8 Delecta big flavor fudge pudding
expiry date 2027-07-30
5900983000194 5900983000194 Delecta
Delecta large pudding and creamy Delecta large pudding and creamy
64 g
29,06zł/kg

price: 1,86 zł

PLN
1
13
Delecta large pudding and creamy
4 5
4 3 Delecta large pudding and creamy
expiry date 2027-11-30
5900288000530 5900288000530 Cykoria
Cykoria pudding of cream taste Cykoria pudding of cream taste
40 g
32,50zł/kg

price: 1,30 zł

PLN
1
14
Cykoria pudding of cream taste
5 5
5 7 Cykoria pudding of cream taste
expiry date 2028-02-25
5900288000493 5900288000493 Cykoria
Cykoria pudding with chocoloate Cykoria pudding with chocoloate
flavour 40 g
32,50zł/kg

price: 1,30 zł

PLN
1
34
Cykoria pudding with chocoloate
5 5
5 3 Cykoria pudding with chocoloate
expiry date 2028-01-31
5900085000139 5900085000139 Winiary
Winiary pudding with sugar Winiary Winiary pudding with sugar Winiary
pudding with sugar 60 g
38,67zł/kg

price: 2,32 zł

PLN
1
1
Winiary pudding with sugar Winiary
5 5
5 6 Winiary pudding with sugar Winiary
expiry date 2027-03-30
5900288001292 5900288001292 Cykoria
Cykoria pudding with the taste of Cykoria pudding with the taste of
cherry 40 g
32,50zł/kg

price: 1,30 zł

PLN
1
31
Cykoria pudding with the taste of
4 5
4 5 Cykoria pudding with the taste of
expiry date 2027-10-31
5900288001414 5900288001414 Cykoria
Cykoria pudding with the taste of Cykoria pudding with the taste of
lemon 40 g
32,50zł/kg

price: 1,30 zł

PLN
1
35
Cykoria pudding with the taste of
5 5
5 8 Cykoria pudding with the taste of
expiry date 2028-02-25
5900288000516 5900288000516 Cykoria
Cykoria pudding with the vanilla Cykoria pudding with the vanilla
flavour 40 g
32,50zł/kg

price: 1,30 zł

PLN
1
22
Cykoria pudding with the vanilla
5 5
5 7 Cykoria pudding with the vanilla
expiry date 2028-02-25
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5