Amylon Apricot pudding BIO gluten-free

Amylon

Produkt bezglutenowy.

Amylon Apricot pudding BIO gluten-freeAmylon Apricot pudding BIO gluten-free
BIO
masa netto

masa netto

40 g

data przydatności

expiry date:

2027-06-18

pojemność

cena za kilogram

112,50 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8594006667692

8594006667692

price: 4,50 zł

4.50 PLN 2027-06-18 NewCondition

skrobia kukurydziana*, suszone morele* (8 %), aromat naturalny morelowy (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna - 1480 kJ / 349 kcal
Tłuszcz - < 0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - < 0,1 g
Węglowodany - 86 g
w tym cukry - 5,9 g
Białko - < 0,5 g
Sól - 0,02 g


Produkt bezglutenowy.


Amylon Amylon Vanilla pudding BIO Amylon Amylon Vanilla pudding BIO
gluten-free 40 g
108,75zł/kg

price: 4,35 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-03-12
Amylon Amylon BIO gluten free Amylon Amylon BIO gluten free
Chocolate Pudding 40 g
99,75zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-01-20
Cykoria pudding of cream taste Cykoria pudding of cream taste
40 g
32,50zł/kg

price: 1,30 zł

PLN
1
14
expiry date 2028-02-25
Cykoria pudding with chocoloate Cykoria pudding with chocoloate
flavour 40 g
32,50zł/kg

price: 1,30 zł

PLN
1
34
expiry date 2028-01-31
Cykoria pudding with the taste of Cykoria pudding with the taste of
lemon 40 g
32,50zł/kg

price: 1,30 zł

PLN
1
35
expiry date 2028-02-25
Cykoria pudding with the vanilla Cykoria pudding with the vanilla
flavour 40 g
32,50zł/kg

price: 1,30 zł

PLN
1
22
expiry date 2028-02-25
Cykoria pudding with the taste of Cykoria pudding with the taste of
cherry 40 g
32,50zł/kg

price: 1,30 zł

PLN
1
31
expiry date 2027-10-31
Cykoria Chicory Pudding with Cykoria Chicory Pudding with
raspberry flavor 40 g
32,50zł/kg

price: 1,30 zł

PLN
1
25
expiry date 2028-01-31
Amylon Amylon vanilla sugar BIO Amylon Amylon vanilla sugar BIO
20 g
210,50zł/kg

price: 4,21 zł

PLN
1
31
expiry date 2027-12-11
Amylon lemon sugar BIO Amylon lemon sugar BIO
BIO
lemon sugar BIO lemon sugar BIO
20 g
99,50zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
19
expiry date 2027-07-23
Amylon Amylon gluten-free lemon Amylon Amylon gluten-free lemon
jelly BIO 30 g
87,33zł/kg

price: 2,62 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-12-08
Amylon Amylon gluten-free Amylon Amylon gluten-free
strawberry jelly BIO 30 g
79,67zł/kg

price: 2,39 zł

PLN
1
4
expiry date 2028-05-25
Amylon Amylon cherry jelly BIO Amylon Amylon cherry jelly BIO
gluten free 30 g
80,67zł/kg

price: 2,42 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-12-16
Amylon Amylon corn starch BIO Amylon Amylon corn starch BIO
200 g
39,35zł/kg

price: 7,87 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-11-18
Amylon Amylon Baking powder gluten Amylon Amylon Baking powder gluten
free BIO 12 g
151,67zł/kg

price: 1,82 zł

PLN
1
32
expiry date 2028-02-06
Amylon Amylon jelly with Amylon Amylon jelly with
strawberry flavor gluten free BIO 40 g
119,25zł/kg

price: 4,77 zł

PLN
1
11
expiry date 2027-08-28
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5