HiPP Cream against chafing

Hipp - bezzapachowy krem z cynkiem, pantenolem i lanoliną - tworzy film ochronny na skórze, dzięki czemu zapobiega odparzeniom - pomaga ukoić podrażnioną, zaczerwienioną skórę - od 1. dnia życia Troska o wrażliwą skórę leży w naszej naturze Oczywiście, nietestowane na zwierzętach¹ Formuła w 98 % biodegradowalna², bez mikroplastiku³ Opracowane z myślą o wrażliwej skórze niemowląt - tolerancja potwierdzona dermatologicznie ¹testowanie produktów kosmetycznych na zwierzętach jest zabronione w UE ²zgodnie z wytycznymi OECD 301/302 lub metodami porównywalnymi ³oraz bez rozpuszczalnych w wodzie czysto syntetycznych polimerów Dowiedz się więcej na: www.bioweitergedacht.com
HiPP Cream against chafingHiPP Cream against chafing
pojemność netto

pojemność netto

75 ml

pojemność

cena za litr

226,53 zł / l

kraj

Country of origin

Szwajcaria

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4062300419452

4062300419452

price: 16,99 zł

16.99 PLN NewCondition
Aqua, Ethylhexyl Stearate, Zinc Oxide, Glycerin, Panthenol, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Hydrogenated Castor Oil, Cera Alba, Glyceryl Oleate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Lanolin, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Lecithin, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Magnesium Sulfate, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate
brand:HiPP
Type of packaging:Tubka
Country of origin:Szwajcaria
Producer's address:
Return address:
Hipp Hipp face and body care cream Hipp Hipp face and body care cream
75 ml
177,20zł/l

price: 13,29 zł

PLN
1
6
Baby Anthyllis Baby Anthyllis Baby Anthyllis Baby Anthyllis
dla Pasta do zębów 75 ml
312,93zł/l

price: 23,47 zł

PLN
1
2
Bambino soap care for infants and Bambino soap care for infants and
children , 100g 100 g
51,40zł/kg

price: 5,14 zł

PLN
1
5
expiry date 2028-04-30
Ziaja Ziajka cream for the care of Ziaja Ziajka cream for the care of
children and infants from 1 day of age from birth 50 ml
143,80zł/l

price: 7,19 zł

PLN
1
5
expiry date
2029-02-28
Bambino bambi shampoo for children Bambino bambi shampoo for children
after 11th month 150 ml
45,53zł/l

price: 6,83 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-03-30
Barwa Barwa Bebi Delikatne Barwa Barwa Bebi Delikatne
mydełko 100 g
49,90zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
6
Hipp HiPP Sunscreen SPF50 +, Ultra Hipp HiPP Sunscreen SPF50 +, Ultra
Sensitive from birth 30 ml
699,67zł/l

price: 20,99 zł

PLN
1
1
Hipp HiPP Young vegetables with Hipp HiPP Young vegetables with
rice and veal BIO after 7th month 220 g
33,59zł/kg

price: 7,39 zł

PLN
1
35
expiry date 2027-06-30
Hipp HiPP Risotto with carrots and Hipp HiPP Risotto with carrots and
turkey BIO after 7th month 220 g
33,59zł/kg

price: 7,39 zł

PLN
1
40
expiry date 2027-06-30
Hipp HiPP Noodles with tomatoes Hipp HiPP Noodles with tomatoes
and veal BIO after 8th month 220 g
33,59zł/kg

price: 7,39 zł

PLN
1
33
expiry date 2028-04-30
Hipp HiPP Apple-Grape Juice BIO Hipp HiPP Apple-Grape Juice BIO
after 4th month 200 ml
28,70zł/l

price: 5,74 zł

PLN
1
49
expiry date 2028-06-30
15% rabatu przy zakupie min. 6 szt.
Hipp HiPP vegetable soup BIO cream Hipp HiPP vegetable soup BIO cream
125 g
41,12zł/kg

price: 5,14 zł

PLN
1
33
expiry date 2028-02-29
Hipp HiPP Risotto with broccoli Hipp HiPP Risotto with broccoli
and rabbit after 7th month 220 g
33,59zł/kg

price: 7,39 zł

PLN
1
43
expiry date 2028-04-30
Hipp HiPP Apple and strawberry Hipp HiPP Apple and strawberry
muesli with BIO yoghurt after 8th month 160 g
42,44zł/kg

price: 6,79 zł

PLN
1
54
expiry date 2027-04-30
Hipp HiPP Rosehip tea with red Hipp HiPP Rosehip tea with red
fruit juice BIO after 4th month 500 ml
16,98zł/l

price: 8,49 zł

PLN
1
171
expiry date 2028-01-31
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5