Czaniecki
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

expiry date:

2030-11-30

pojemność

cena za kilogram

21,04 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901841000158

5901841000158

price: 5,26 zł

5.26 PLN 2030-11-30 NewCondition
Czaniecki makaron swojski Czaniecki makaron swojski
250 g
22,76zł/kg

price: 5,69 zł

PLN
1
37
expiry date 2031-04-30
Lubella Egg noodles brothy Lubella Egg noodles brothy
Krajaneczka 250 g
13,76zł/kg

price: 3,44 zł

PLN
1
18
expiry date 2027-10-21
Lubella Lubella Homemade Egg Lubella Lubella Homemade Egg
Country 250 g
17,04zł/kg

price: 4,26 zł

PLN
1
14
expiry date 2029-06-30
Lubella Lubella Egg macaroni beads Lubella Lubella Egg macaroni beads
250 g
17,04zł/kg

price: 4,26 zł

PLN
1
6
expiry date 2029-07-30
Lubella Lubella Egg Pasta Stars Lubella Lubella Egg Pasta Stars
250 g
17,00zł/kg

price: 4,25 zł

PLN
1
8
expiry date 2029-06-30
Lubella Lubella Egg noodles Rice Lubella Lubella Egg noodles Rice
250 g
16,76zł/kg

price: 4,19 zł

PLN
1
2
expiry date 2029-06-30
Goliard Goliard pasta Nitki Broth Goliard Goliard pasta Nitki Broth
3-Egg Rolled 100% durum wheat 250 g
17,40zł/kg

price: 4,35 zł

PLN
1
19
expiry date 2028-04-30
Czaniecki Czaniecki 5-egg pasta, Czaniecki Czaniecki 5-egg pasta,
rolled ribbon 500 g
20,72zł/kg

price: 10,36 zł

PLN
1
16
expiry date
2031-06-30
Czaniecki Czaniecki Pasta 5 egg Czaniecki Czaniecki Pasta 5 egg
nest 1 500 g
20,86zł/kg

price: 10,43 zł

PLN
1
14
expiry date
2031-04-30
Czaniecki Czaniecki 5-egg pasta, Czaniecki Czaniecki 5-egg pasta,
rolled thread 500 g
20,68zł/kg

price: 10,34 zł

PLN
1
19
expiry date
2031-07-30
Czaniecki Czaniecki 5-egg pasta, Czaniecki Czaniecki 5-egg pasta,
rolled thread 500 g
20,60zł/kg

price: 10,30 zł

PLN
1
20
expiry date 2031-05-30
Czaniecki Czaniecki Pasta 5 egg Czaniecki Czaniecki Pasta 5 egg
nest 2 500 g
20,96zł/kg

price: 10,48 zł

PLN
1
15
expiry date 2031-06-30
Czaniecki Czaniecki 5-egg pasta in Czaniecki Czaniecki 5-egg pasta in
the shape of rice 250 g
21,16zł/kg

price: 5,29 zł

PLN
1
4
expiry date 2031-02-28
Czaniecki Czaniecki 5-egg pasta, Czaniecki Czaniecki 5-egg pasta,
small bow 250 g
21,44zł/kg

price: 5,36 zł

PLN
1
15
expiry date
2030-12-30
Czaniecki Czaniecki 5-egg pasta, Czaniecki Czaniecki 5-egg pasta,
rolled thread 250 g
21,04zł/kg

price: 5,26 zł

PLN
1
7
expiry date 2031-06-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5