Products

5901841000011 5901841000011
Czaniecki makaron swojski Czaniecki makaron swojski
250 g
22,76zł/kg

price: 5,69 zł

PLN
1
37
Czaniecki makaron swojski
5 5
5 1 Czaniecki makaron swojski
expiry date 2031-04-30
5901841000400 5901841000400 Czaniecki
Czaniecki Czaniecki 5-egg pasta, Czaniecki Czaniecki 5-egg pasta,
rolled ribbon 500 g
20,72zł/kg

price: 10,36 zł

PLN
1
16
expiry date
2031-06-30
5901841000356 5901841000356 Czaniecki
Czaniecki Czaniecki Pasta 5 egg Czaniecki Czaniecki Pasta 5 egg
nest 1 500 g
20,86zł/kg

price: 10,43 zł

PLN
1
14
expiry date
2031-04-30
5901841000387 5901841000387 Czaniecki
Czaniecki Czaniecki 5-egg pasta, Czaniecki Czaniecki 5-egg pasta,
rolled thread 500 g
20,68zł/kg

price: 10,34 zł

PLN
1
19
expiry date
2031-07-30
5901841000394 5901841000394 Czaniecki
Czaniecki Czaniecki 5-egg pasta, Czaniecki Czaniecki 5-egg pasta,
rolled thread 500 g
20,60zł/kg

price: 10,30 zł

PLN
1
20
Czaniecki Czaniecki 5-egg pasta,
5 5
5 2 Czaniecki Czaniecki 5-egg pasta,
expiry date 2031-05-30
5901841000363 5901841000363 Czaniecki
Czaniecki Czaniecki Pasta 5 egg Czaniecki Czaniecki Pasta 5 egg
nest 2 500 g
20,96zł/kg

price: 10,48 zł

PLN
1
15
Czaniecki Czaniecki Pasta 5 egg
5 5
5 1 Czaniecki Czaniecki Pasta 5 egg
expiry date 2031-06-30
5901841000097 5901841000097 Czaniecki
Czaniecki Czaniecki 5-egg pasta in Czaniecki Czaniecki 5-egg pasta in
the shape of rice 250 g
21,16zł/kg

price: 5,29 zł

PLN
1
4
Czaniecki Czaniecki 5-egg pasta in
5 5
5 2 Czaniecki Czaniecki 5-egg pasta in
expiry date 2031-02-28
5901841000431 5901841000431 Czaniecki
Czaniecki Czaniecki 5-egg pasta, Czaniecki Czaniecki 5-egg pasta,
small bow 250 g
21,44zł/kg

price: 5,36 zł

PLN
1
15
expiry date
2030-12-30
5902020572022 5902020572022 Czaniecki
Czaniecki Czaniecki 5-egg pasta, Czaniecki Czaniecki 5-egg pasta,
rolled thread 250 g
21,04zł/kg

price: 5,26 zł

PLN
1
7
Czaniecki Czaniecki 5-egg pasta,
5 5
5 1 Czaniecki Czaniecki 5-egg pasta,
expiry date 2031-06-30
5902020572039 5902020572039 Czaniecki
Czaniecki Czaniecki Rolled thread Czaniecki Czaniecki Rolled thread
pasta, 5 eggs 250 g
21,04zł/kg

price: 5,26 zł

PLN
1
7
Czaniecki Czaniecki Rolled thread
5 5
5 1 Czaniecki Czaniecki Rolled thread
expiry date 2031-02-20
5901841000042 5901841000042 Czaniecki
Czaniecki Czaniecki 5 egg gimlet Czaniecki Czaniecki 5 egg gimlet
pasta 250 g
21,04zł/kg

price: 5,26 zł

PLN
1
8
Czaniecki Czaniecki 5 egg gimlet
5 5
5 1 Czaniecki Czaniecki 5 egg gimlet
expiry date 2031-06-30
5902020572046 5902020572046 Czaniecki
Czaniecki Czaniecki Rolled ribbon Czaniecki Czaniecki Rolled ribbon
pasta, 5 eggs 250 g
22,28zł/kg

price: 5,57 zł

PLN
1
12
Czaniecki Czaniecki Rolled ribbon
5 5
5 1 Czaniecki Czaniecki Rolled ribbon
expiry date 2030-11-11
5901841000035 5901841000035 Czaniecki
Czaniecki Czaniecki 5 egg shell Czaniecki Czaniecki 5 egg shell
pasta 250 g
21,04zł/kg

price: 5,26 zł

PLN
1
13
Czaniecki Czaniecki 5 egg shell
5 5
5 1 Czaniecki Czaniecki 5 egg shell
expiry date 2031-01-31
5902020572435 5902020572435 Czaniecki
Czaniecki Czaniecki Makaron 5 Czaniecki Czaniecki Makaron 5
jajeczny 250 g
21,04zł/kg

price: 5,26 zł

PLN
1
10
expiry date
2031-01-30
5901841000158 5901841000158 Czaniecki
Czaniecki Czaniecki Makaron 5 Czaniecki Czaniecki Makaron 5
jajeczny 250 g
21,04zł/kg

price: 5,26 zł

PLN
1
4
expiry date
2030-11-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5