Czaniecki Pasta 5 egg nest 2

Czaniecki
51Czaniecki Pasta 5 egg nest 2
Czaniecki Pasta 5 egg nest 2Czaniecki Pasta 5 egg nest 2
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

expiry date:

2031-06-30

pojemność

cena za kilogram

20,96 zł / kg

kraj

Country of origin

Produkt UE

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901841000363

5901841000363

price: 10,48 zł

buy 6 szt. for 10.32 zł/szt
10.48 PLN 2031-06-30 NewCondition
kasza pszenna makaronowa, semolina (kaszka z pszenicy durum), jaja 5 sztuk na kilogram mąki (21,3 %), woda, przyprawa kurkuma
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza: na 100 g
Wartość energetyczna1569 kJ / 371 kcal
Tłuszcz3,7 g
w tym - Kwasy tłuszczowe nasycone1 g
Węglowodany70 g
w tym - Cukry2,9 g
Błonnik2,6 g
Białko13 g
Sól0,06 g
(Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.)

Jaja : Zawiera
Pszenica : Zawiera
czas gotowania 9 minut
brand:Czaniecki
About the brand:Oryginalny Czaniecki Tradycja, jakość, doświadczenie
Legally regulated product name:Makaron 5 jajeczny popularny z dodatkiem przyprawy kurkumy.
Storage:Przechowywać w suchym, chłodnym i nienasłonecznionym miejscu. Po otwarciu przechowywać szczelnie zamknięte.
Type of packaging:Torebka
Country of origin:Produkt UE
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Czaniecki Czaniecki 5-egg pasta, Czaniecki Czaniecki 5-egg pasta,
    rolled ribbon 500 g
    20,72zł/kg

    price: 10,36 zł

    PLN
    1
    16
    expiry date
    2031-06-30
    Czaniecki Czaniecki Pasta 5 egg Czaniecki Czaniecki Pasta 5 egg
    nest 1 500 g
    20,86zł/kg

    price: 10,43 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date
    2031-04-30
    Czaniecki Czaniecki 5-egg pasta, Czaniecki Czaniecki 5-egg pasta,
    rolled thread 500 g
    20,68zł/kg

    price: 10,34 zł

    PLN
    1
    19
    expiry date
    2031-07-30
    Czaniecki Czaniecki 5-egg pasta, Czaniecki Czaniecki 5-egg pasta,
    rolled thread 500 g
    20,60zł/kg

    price: 10,30 zł

    PLN
    1
    20
    expiry date 2031-05-30
    Melissa primo gusto lasagna Melissa primo gusto lasagna
    noodles 500 g
    15,52zł/kg

    price: 7,76 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date
    2028-01-22
    Melissa Spaghetti pasta primo Melissa Spaghetti pasta primo
    gusto no 6 500 g
    10,80zł/kg

    price: 5,40 zł

    PLN
    1
    20
    expiry date 2029-04-03
    Alce Nero Alce Nero wholemeal Alce Nero Alce Nero wholemeal
    semolina pasta BIO fusilli 500 g
    18,78zł/kg

    price: 9,39 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2029-03-17
    Alce Nero Alce Nero BIO wholemeal Alce Nero Alce Nero BIO wholemeal
    sandwich spaghetti pasta 500 g
    30,34zł/kg

    price: 15,17 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2029-04-28
    Czaniecki Czaniecki 5-egg pasta in Czaniecki Czaniecki 5-egg pasta in
    the shape of rice 250 g
    21,16zł/kg

    price: 5,29 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2031-02-28
    Czaniecki Czaniecki 5-egg pasta, Czaniecki Czaniecki 5-egg pasta,
    small bow 250 g
    21,44zł/kg

    price: 5,36 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date
    2030-12-30
    Czaniecki Czaniecki Rolled thread Czaniecki Czaniecki Rolled thread
    pasta, 5 eggs 250 g
    21,04zł/kg

    price: 5,26 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2031-02-20
    Czaniecki Czaniecki 5 egg gimlet Czaniecki Czaniecki 5 egg gimlet
    pasta 250 g
    21,04zł/kg

    price: 5,26 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2031-06-30
    Czaniecki Czaniecki Rolled ribbon Czaniecki Czaniecki Rolled ribbon
    pasta, 5 eggs 250 g
    22,28zł/kg

    price: 5,57 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2030-11-11
    Czaniecki Czaniecki 5 egg shell Czaniecki Czaniecki 5 egg shell
    pasta 250 g
    21,04zł/kg

    price: 5,26 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2031-01-31
    Czaniecki Czaniecki Makaron 5 Czaniecki Czaniecki Makaron 5
    jajeczny 250 g
    21,04zł/kg

    price: 5,26 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date
    2031-01-30
    Czaniecki Czaniecki 5-egg pasta, Czaniecki Czaniecki 5-egg pasta,
    rolled thread 250 g
    21,04zł/kg

    price: 5,26 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2031-06-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5