Dawtona gherkins with habanero peppers

Dawtona
Dawtona gherkins with habanero peppersDawtona gherkins with habanero peppers
masa netto

masa netto

520 g

data przydatności

expiry date:

2028-08-01

pojemność

cena za kilogram

15,37 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901713016911

5901713016911

price: 7,99 zł

buy 6 szt. for 7.87 zł/szt
7.99 PLN 2028-08-01 NewCondition
ogórki (51 %), woda, ocet spirytusowy, cukier, papryka habanero (1,4 %), sól
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
Wartość energetyczna160 kJ / 38 kcal
Tłuszcz0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany6,9 g
w tym cukry6,7 g
Białko1,1 g
Sól1,2 g
Podane wartości odżywcze dotyczą produktu po odsączeniu zalewy.

ciesz się smakiem polskich warzyw
brand:Dawtona
About the brand:Dawtona Rodzinna firma Prosto z naszego pola!
Legally regulated product name:Korniszony z papryką habanero. Produkt pasteryzowany.
Storage:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 7 dni.
Type of packaging:Słoik
Producer's address:
Return address:
Provitus pickled cucumbers latosie Provitus pickled cucumbers latosie
640 g
16,41zł/kg

price: 10,50 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-06-30
Provitus Canned pickled hot chili Provitus Canned pickled hot chili
640 g
16,42zł/kg

price: 10,51 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-08-31
Bio Food Bio Food BIO gluten-free Bio Food Bio Food BIO gluten-free
pickled cucumbers 760 g
23,53zł/kg

price: 17,88 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-09-19
Hektor hector processesed Hektor hector processesed
cucumbers Canned 900 g
11,10zł/kg

price: 9,99 zł

PLN
1
15
expiry date
2027-10-30
Provitus processesed cucumbers Provitus processesed cucumbers
Kashubian 640 g
17,17zł/kg

price: 10,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-06-30
Provitus processesed cucumbers Provitus processesed cucumbers
garlic 640 g
15,94zł/kg

price: 10,20 zł

PLN
1
5
expiry date 2028-07-30
Runoland Runoland BIO canned Runoland Runoland BIO canned
cucumbers 670 g
20,13zł/kg

price: 13,49 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-08-30
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
preservatives Charsznickie pickled cucumbers without 1.4 kg
9,56zł/kg

price: 13,39 zł

PLN
1
85
expiry date 2026-11-30
Dawtona beetroot chips Dawtona beetroot chips
510 g
11,51zł/kg

price: 5,87 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-03-17
Dawtona tinned corn sweet Dawtona tinned corn sweet
400 g
13,00zł/kg

price: 5,20 zł

PLN
1
12
expiry date 2029-10-08
Dawtona red beans canned Dawtona red beans canned
400 g
13,65zł/kg

price: 5,46 zł

PLN
1
9
expiry date 2029-05-04
Dawtona sliced tomatoes canned Dawtona sliced tomatoes canned
400 g
13,05zł/kg

price: 5,22 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-10-04
Dawtona whole tomatoes canned Dawtona whole tomatoes canned
400 g
13,70zł/kg

price: 5,48 zł

PLN
1
12
expiry date 2028-09-24
Dawtona white beans Dawtona white beans
400 g
13,68zł/kg

price: 5,47 zł

PLN
1
5
expiry date 2029-03-20
Dawtona tomato's mousse Dawtona tomato's mousse
500 g
11,04zł/kg

price: 5,52 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-08-28
Dawtona Dow TONE canned peas Dawtona Dow TONE canned peas
400 g
9,98zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
10
expiry date 2028-07-23
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5