Donegal applicators cosmetic shadows 6 pcs.

Donegal
Donegal applicators cosmetic shadows 6 pcs.Donegal applicators cosmetic shadows 6 pcs.
masa netto

masa netto

6 szt.

pojemność

cena za sztukę

1,48 zł / szt.

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907549240407

5907549240407

price: 8,89 zł

8.89 PLN NewCondition
Bella cotton buds Bella cotton buds
200 szt.

price: 5,74 zł

PLN
1
5
Bella Bella
50 szt.

price: 7,29 zł

PLN
1
4
expiry date
2030-05-30
Bella cotton buds 100sztuk Bella cotton buds 100sztuk
100 szt.

price: 2,56 zł

PLN
1
1
expiry date 2030-11-30
Ziaja vitamin tonic every type of Ziaja vitamin tonic every type of
mature skin 200 ml
49,20zł/l

price: 9,84 zł

PLN
1
12
expiry date
2028-12-31
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

price: 8,62 zł

PLN
1
15
expiry date
2028-10-30
Ziaja Ziaja calendula milk for Ziaja Ziaja calendula milk for
make-up removal normal, dry skin 200 ml
61,40zł/l

price: 12,28 zł

PLN
1
12
expiry date
2028-12-31
Ziaja Ziaja two-phase de-makeup, Ziaja Ziaja two-phase de-makeup,
eye makeup remover 120 ml
81,50zł/l

price: 9,78 zł

PLN
1
12
expiry date 2029-02-28
Donegal hair comb 15.5 cm various Donegal hair comb 15.5 cm various
colors 1 szt.

price: 3,66 zł

PLN
1
3
Donegal slanted tweezers Donegal slanted tweezers
1 szt.

price: 8,53 zł

PLN
1
3
Donegal comb for combing the hair Donegal comb for combing the hair
8.8 cm 1 szt.

price: 3,50 zł

PLN
1
3
Donegal Donegal brush face Donegal Donegal brush face
1 szt.

price: 6,18 zł

PLN
1
2
Donegal Donegal Pencil sharpener Donegal Donegal Pencil sharpener
1 szt.

price: 4,69 zł

PLN
1
2
Donegal Donegal Profesjonalny Donegal Donegal Profesjonalny
grzebień 1 szt.

price: 6,15 zł

PLN
1
2
Donegal Donegal Profesjonalny Donegal Donegal Profesjonalny
grzebień 1 szt.

price: 6,44 zł

PLN
1
2
Donegal Donegal Klamra do włosów Donegal Donegal Klamra do włosów
1 szt.

price: 8,60 zł

PLN
1
1
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5