Dr. Gerard Biscuits with cocoa glaze, sprinkled with coconut shavings

dr Gerard
Dr. Gerard Biscuits with cocoa glaze, sprinkled with coconut shavingsDr. Gerard Biscuits with cocoa glaze, sprinkled with coconut shavings
masa netto

masa netto

160 g

data przydatności

expiry date:

2027-07-05

pojemność

cena za kilogram

39,06 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907471408685

5907471408685

price: 6,25 zł

6.25 PLN 2027-07-05 NewCondition

mąka pszenna, polewa kakaowa 22% [cukier, tłuszcz roślinny całkowicie utwardzony (palmowy), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 15,5%, stabilizator: E492; emulgator: lecytyny; aromaty], tłuszcz roślinny (palmowy), wiórki kokosowe, cukier, serwatka w proszku (z mleka), glukoza, syrop cukru inwertowanego, pasteryzowana masa jajowa, substancje spulchniające: E500, E503, emulgator: lecytyny, sól, aromat


Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu
Wartość energetyczna 2047 kJ / 490 kcal
Tłuszcz 27 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 20 g
Węglowodany 54 g
- w tym cukry 24 g
Białko 6,5 g
Sól 0,35 g

Jaja : Zawiera
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Dwutlenek siarki / siarczyny : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
dr Gerard
Legally regulated product name:Herbatniki z polewą kakaową, posypane wiórkami kokosowymi 9%.
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu
Type of packaging:Zgrzewane
Producer's address:Dr Gerard Sp. z o.o. ul. Radzyńska 9 21-560 Międzyrzec Podlaski Polska
Return address:Dr Gerard Sp. z o.o. ul. Radzyńska 9 21-560 Międzyrzec Podlaski Polska
Milka Milka Pieguski cookies with Milka Milka Pieguski cookies with
chocolate and nuts 135 g
44,37zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-04-28
Milka Milka Pieguski cookies with Milka Milka Pieguski cookies with
chocolate 135 g
42,96zł/kg

price: 5,80 zł

PLN
1
29
expiry date 2027-03-27
San Łakotki cake dessert with San Łakotki cake dessert with
sugar 168 g
33,21zł/kg

price: 5,58 zł

PLN
1
19
expiry date 2027-05-23
Cukry Nyskie Sugars Nyskie Cukry Nyskie Sugars Nyskie
Biscuits FIT&FREE vanilla 120 g
40,42zł/kg

price: 4,85 zł

PLN
1
4
expiry date
2026-12-18
Wedel dainty champagne raspberry Wedel dainty champagne raspberry
expiry date 2026-12-18
Wedel Champagne dainty cherry Wedel Champagne dainty cherry
expiry date 2027-01-07
dr Gerard Dr. Gerard Magic Duet dr Gerard Dr. Gerard Magic Duet
choco biscuits with chocolate cream 185 g
30,27zł/kg

price: 5,60 zł

PLN
1
7
expiry date
2027-03-08
dr Gerard Dr. Gerard principals dr Gerard Dr. Gerard principals
coconut waffles with cream 200 g
34,95zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-02-19
dr Gerard Dr. Gerard Pryncypalki dr Gerard Dr. Gerard Pryncypalki
Black&White 200 g
36,70zł/kg

price: 7,34 zł

PLN
1
9
expiry date 2026-12-17
dr Gerard dr Gerard Cream Sticks dr Gerard dr Gerard Cream Sticks
Apricot Flavor 170 g
37,12zł/kg

price: 6,31 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-04-01
dr Gerard dr Gerard Mafijne Black dr Gerard dr Gerard Mafijne Black
Herbatniki 216 g
29,35zł/kg

price: 6,34 zł

PLN
1
6
expiry date
2027-06-29
dr Gerard dr Gerard Mafijne Duo dr Gerard dr Gerard Mafijne Duo
Herbatniki 216 g
25,97zł/kg

price: 5,61 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-04-15
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5