Dr. Gerard Pryncypalki Black&White

dr Gerard
52Dr. Gerard Pryncypalki Black&White
Dr. Gerard Pryncypalki Black&White  Dr. Gerard Pryncypalki Black&White
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

expiry date:

2026-12-17

pojemność

cena za kilogram

36,70 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907471419872

5907471419872

price: 7,34 zł

7.34 PLN 2026-12-17 NewCondition
cukier, tłuszcze i oleje roślinne (palmowy, shea, rzepakowy), mąka pszenna, serwatka w proszku (z mleka), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, 7 %, czekolada mleczna 1,9 % (zawiera mleko), śmietanka w proszku 0,2 % (w kremie), skrobia ziemniaczana, barwnik: karmel amoniakalny, miazga kakaowa, emulgatory: lecytyny, sól, substancje spulchniające: węglany sodu, węglany amonu, aromaty
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu w 100 g produktu
Wartość energetyczna2193 kJ / 525 kcal
Tłuszcz31 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone18 g
Węglowodany56 g
- w tym cukry41 g
Białko5,5 g
Sól0,11 g

Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
nowa receptura, kakaowy wafelek, krem o smaku śmietankowym
brand:dr Gerard
About the brand:spróbuj także innych dr Gerard PryncyPałki Wafelki zdobione mleczną czekoladą dr Gerard PryncyPałki orzechowy smak dr Gerard PryncyPałki kokosowe
Legally regulated product name:Wafelki kakaowe z kremem o smaku śmietankowym dekorowane czekoladą mleczną.
Storage:Najlepiej spożyć przed: data na boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type of packaging:Torba
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Bahlsen Krakuski Dessert Biscuits Bahlsen Krakuski Dessert Biscuits
    with sugar 200 g
    26,50zł/kg

    price: 5,30 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-04-25
    Cukry Nyskie Cukry Nyskie Petit Cukry Nyskie Cukry Nyskie Petit
    Beurre wholegrain biscuits 200 g
    29,95zł/kg

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-02-18
    Cukry Nyskie Cukry Nyskie Petit Cukry Nyskie Cukry Nyskie Petit
    Beurre cocoa biscuits 200 g
    29,95zł/kg

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date
    2027-07-31
    Apetitki Appetizers Petit Beurre Apetitki Appetizers Petit Beurre
    Cocoa biscuits 200 g
    24,25zł/kg

    price: 4,85 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2027-09-10
    Apetitki Appetizers Petit Beurre Apetitki Appetizers Petit Beurre
    Biscuits black 200 g
    24,25zł/kg

    price: 4,85 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2027-06-30
    Apetitki Appetizers Petit Beurre Apetitki Appetizers Petit Beurre
    Butter biscuits 200 g
    24,25zł/kg

    price: 4,85 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-08-19
    Milka Milka Pieguski cookies with Milka Milka Pieguski cookies with
    chocolate and nuts 135 g
    44,37zł/kg

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-04-28
    dr Gerard Dr. Gerard Biscuits with dr Gerard Dr. Gerard Biscuits with
    cocoa glaze, sprinkled with coconut shavings 160 g
    39,06zł/kg

    price: 6,25 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date
    2027-07-05
    dr Gerard Dr. Gerard Magic Duet dr Gerard Dr. Gerard Magic Duet
    choco biscuits with chocolate cream 185 g
    30,27zł/kg

    price: 5,60 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date
    2027-03-08
    dr Gerard Dr. Gerard principals dr Gerard Dr. Gerard principals
    coconut waffles with cream 200 g
    34,95zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-02-19
    dr Gerard dr Gerard Cream Sticks dr Gerard dr Gerard Cream Sticks
    Apricot Flavor 170 g
    37,12zł/kg

    price: 6,31 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2027-04-01
    dr Gerard dr Gerard Mafijne Black dr Gerard dr Gerard Mafijne Black
    Herbatniki 216 g
    29,35zł/kg

    price: 6,34 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date
    2027-06-29
    dr Gerard dr Gerard Mafijne Duo dr Gerard dr Gerard Mafijne Duo
    Herbatniki 216 g
    25,97zł/kg

    price: 5,61 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date
    2027-04-15
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5