Sugars Nyskie Biscuits FIT&FREE vanilla

Cukry Nyskie

Herbatniki bez dodatku cukrów, zawierają substancję słodzącą-maltitoli naturalnie
występujące cukry. Naturalnie występujące cukry pochodzą z: serwatki, inuliny, mąki
pszennej i skrobi.

Nadmierne spożycie może mieć efekt przeczyszczający

Sugars Nyskie Biscuits FIT&FREE vanilla Sugars Nyskie Biscuits FIT&FREE vanilla
masa netto

masa netto

120 g

data przydatności

expiry date:

2026-12-18

pojemność

cena za kilogram

40,42 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901228010527

5901228010527

price: 4,85 zł

4.85 PLN 2026-12-18 NewCondition

mąka pszenna, margaryna [oleje roślinne (rzepakowy, palmowy, częściowo utwardzony
palmowy), woda, sól, emulgatory: E471; regulator kwasowości: E330; aromat, barwnik:
E160B],substancjasłodząca:maltitol;masajajowa,inulina(5%),serwatka
zdemineralizowana w proszku(zmleka),skrobia, substancje spulchniające: węglany sodu i
węglany amonu, aromat, sól, barwnik: karoteny.


Wartość odżywcza w 100 g Porcja 24 g
(4 ciastka)
%*
(24 g
Energia 1996 kJ / 476 kcal 479 kJ / 114 kcal 6%

Tłuszcz
w tym:

kwasy tłuszczowe
nasycone

20 g

6,3 g

4,8 g

1,5 g

7%

8%

Węglowodany
w tym:

-cukry

-alkohole
wielowodorotlenowe

63 g

0,2 g

14,6 g

15 g

0,05 g

3,5 g

6%

0%

-

Białko 7,9 g 1,9 g 4%
Sól 0,52 g 0,12 g 2%

*RWS-Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal)
Opakowanie zawiera około 5 sugerowanych porcji. Porcja: 4 ciastka (ok. 24g)


Możliwa obecność:soi, sezamu, siarczynów, orzeszków arachidowych i orzechów.


Herbatniki bez dodatku cukrów, zawierają substancję słodzącą-maltitoli naturalnie
występujące cukry. Naturalnie występujące cukry pochodzą z: serwatki, inuliny, mąki
pszennej i skrobi.

Nadmierne spożycie może mieć efekt przeczyszczający


Andante Andante Mini biscuits Andante Andante Mini biscuits
120 g
33,25zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-02-26
San San Petitki biscuits San San Petitki biscuits
120 g
41,58zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
15
expiry date 2026-12-28
Milka Milka Pieguski cookies with Milka Milka Pieguski cookies with
chocolate and nuts 135 g
44,37zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-04-28
Milka Milka Pieguski cookies with Milka Milka Pieguski cookies with
chocolate 135 g
42,96zł/kg

price: 5,80 zł

PLN
1
29
expiry date 2027-03-27
San Łakotki cake dessert with San Łakotki cake dessert with
sugar 168 g
33,21zł/kg

price: 5,58 zł

PLN
1
19
expiry date 2027-05-23
Wedel dainty champagne raspberry Wedel dainty champagne raspberry
expiry date 2026-12-18
Cukry Nyskie Cukry Nyskie Petit Cukry Nyskie Cukry Nyskie Petit
Beurre wholegrain biscuits 200 g
29,95zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-02-18
Cukry Nyskie Cukry Nyskie Petit Cukry Nyskie Cukry Nyskie Petit
Beurre cocoa biscuits 200 g
29,95zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
15
expiry date
2027-07-31
Cukry Nyskie Cukry Nyskie Biscuits Cukry Nyskie Cukry Nyskie Biscuits
Regional Dessert chocolate 180 g
31,67zł/kg

price: 5,70 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-03-06
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5