Cocoa Oatmeal Cookies

Sante
41Cocoa Oatmeal Cookies
Dlaczego warto jeść Ciasteczka owsiane Sante? Ciasteczka owsiane Sante to zdrowa, pożywna i smaczna przekąska. Ich podstawą jest pełne ziarno owsa bez dodatku pszenicy. Ciasteczka owsiane Sante zawierają 55% pełnego ziarna owsa oraz są źródłem tiaminy, kwasu foliowego, żelaza, magnezu, cynku, potasu i fosforu. Fosfor przyczynia się do utrzymywania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów.** **Już 4 ciastka dziennie spożywane w ramach zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia pomagają uzyskać powyższy efekt zdrowotny. Ziarno owsa odróżnia się od ziarna pozostałych zbóż dużą zawartością błonnika rozpuszczalnego. Ciasteczka owsiane Sante są bogate w błonnik pochodzący z owsa.
Cocoa Oatmeal CookiesCocoa Oatmeal Cookies
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

expiry date:

2027-02-06

pojemność

cena za kilogram

42,07 zł / kg

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900617011121

5900617011121

price: 6,31 zł

6.31 PLN 2027-02-06 NewCondition
produkty pochodzące z pełnego ziarna owsa 55% (płatki owsiane, mąka owsiana), tłuszcz palmowy nieutwardzony***, nierafinowany cukier trzcinowy, syrop glukozowy 6%, serwatka w proszku (mleko), kakao 5%, substancje spulchniające: węglany sodu (soda oczyszczona), sól morska, aromaty, ***pozyskiwany z kontrolowanych plantacji palm olejowych, które nie zagrażają lasom tropikalnym i ich mieszkańcom
Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu
Wartość energetyczna 1960 kJ / 468 kcal
Tłuszcz 21 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 9,4 g
Węglowodany 56 g
w tym cukry 23 g
Błonnik 7,6 g
Białko 10 g
Sól 1,8 g
Witaminy
tiamina 0,28 mg (25%)*
kwas foliowy 43,3 µg (23%)*
Składniki mineralne
fosfor 332 mg (47%)*
żelazo 4,95 mg (35%)*
magnez 113 mg (30%)*
cynk 2,5 mg (25%)*
potas 532 mg (27%)*
*% Referencyjnej Wartości Spożycia dla osób dorosłych.
Opakowanie zawiera ~ 15 ciastek.

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Owies : Zawiera
Soja : Może zawierać
Dlaczego warto jeść Ciasteczka owsiane Sante? Ciasteczka owsiane Sante to zdrowa, pożywna i smaczna przekąska. Ich podstawą jest pełne ziarno owsa bez dodatku pszenicy. Ciasteczka owsiane Sante zawierają 55% pełnego ziarna owsa oraz są źródłem tiaminy, kwasu foliowego, żelaza, magnezu, cynku, potasu i fosforu. Fosfor przyczynia się do utrzymywania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów.** **Już 4 ciastka dziennie spożywane w ramach zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia pomagają uzyskać powyższy efekt zdrowotny. Ziarno owsa odróżnia się od ziarna pozostałych zbóż dużą zawartością błonnika rozpuszczalnego. Ciasteczka owsiane Sante są bogate w błonnik pochodzący z owsa.
Features:bez dodatku pszenicy, naturalne źródło witamin i składników mineralnych, 55% pełnego ziarna owsa, wysoka zawartość błonnika
brand:Sante
Legally regulated product name:Ciasteczka owsiane kakaowe, bez dodatku pszenicy.
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type of packaging:Saszetka
Producer's address:Sante A. Kowalski sp.j. ul. Jagiellońska 55A 03-301 Warszawa Polska
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 1 oceny.




    Apetitki Appetizers Biscuits Apetitki Appetizers Biscuits
    expiry date 2027-05-06
    San San Dutch semi-sweet biscuits San San Dutch semi-sweet biscuits
    150 g
    27,80zł/kg

    price: 4,17 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-07-08
    Holle Holle Herbatniki orkiszowe Holle Holle Herbatniki orkiszowe
    demeter after 14th month 150 g
    99,93zł/kg

    price: 14,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2026-10-21
    Milka Milka Pieguski cookies with Milka Milka Pieguski cookies with
    chocolate and nuts 135 g
    44,37zł/kg

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-04-28
    Milka Milka Pieguski cookies with Milka Milka Pieguski cookies with
    chocolate 135 g
    42,96zł/kg

    price: 5,80 zł

    PLN
    1
    29
    expiry date 2027-03-27
    San Łakotki cake dessert with San Łakotki cake dessert with
    sugar 168 g
    33,21zł/kg

    price: 5,58 zł

    PLN
    1
    19
    expiry date 2027-05-23
    Cukry Nyskie Sugars Nyskie Cukry Nyskie Sugars Nyskie
    Biscuits FIT&FREE vanilla 120 g
    40,42zł/kg

    price: 4,85 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date
    2026-12-18
    Sante Tropical muesli cereal Sante Tropical muesli cereal
    expiry date 2027-07-17
    Sante Sante Crunchy breakfast Sante Sante Crunchy breakfast
    cereal muesli with chocolate 350 g
    24,74zł/kg

    price: 8,66 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-07-07
    Sante crunchy granola cereal , Sante crunchy granola cereal ,
    fruit 350g 350 g
    24,74zł/kg

    price: 8,66 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-07-09
    Sante muesli cereal Fruit - Fruit Sante muesli cereal Fruit - Fruit
    expiry date 2027-06-23
    Sante oatmeal bran Sante oatmeal bran
    150 g
    22,07zł/kg

    price: 3,31 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-04-07
    Sante oatmeal bran Sante oatmeal bran
    wysokobłonnikowe 200 g
    20,80zł/kg

    price: 4,16 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2027-06-29
    Sante demerara sugar cane Sante demerara sugar cane
    Unrefined 500 g
    12,62zł/kg

    price: 6,31 zł

    PLN
    1
    9
    Sante demerara sugar cane Sante demerara sugar cane
    Unrefined small 500 g
    12,72zł/kg

    price: 6,36 zł

    PLN
    1
    14
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5