Organic amaranth flour

Bio Planet
25
Ta mąka ma 400 gram, a nie 500 jak napisał sprzedawca.Organic amaranth flour
21Organic amaranth flour

Ekologiczna mąka amarantusowa otrzymywana jest z ziaren amarantusa. Nadaje wypiekom lekko orzechowy smak. Bardzo dobrze miesza się z innymi mąkami. Polecamy do ciast, ciasteczek, słodkich naleśników, racuchów, makaronów oraz jako cenny dodatek do chleba.

Organic amaranth flourOrganic amaranth flour
BIO
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

expiry date:

2027-04-30

pojemność

cena za kilogram

30,80 zł / kg

ocena

ranking

2.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814661074

5907814661074

price: 12,32 zł

12.32 PLN 2027-04-30 NewCondition

ekologiczna mąka amarantusowa 100%.


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna 1556 kJ/369 kcal
Tłuszcz 7,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 1,0 g
Węglowodany 59 g
w tym cukry 2,0 g
Błonnik 7,0 g
Białko 14 g
Sól 0,01 g


Ekologiczna mąka amarantusowa otrzymywana jest z ziaren amarantusa. Nadaje wypiekom lekko orzechowy smak. Bardzo dobrze miesza się z innymi mąkami. Polecamy do ciast, ciasteczek, słodkich naleśników, racuchów, makaronów oraz jako cenny dodatek do chleba.


brand:

Bio Planet


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: może być 2/5

Na podstawie 1 oceny.

  • dominikaucz , 2018-01-11 11:43:38Ta mąka ma 400 gram, a nie 500 jak napisał sprzedawca.



Bio Planet corn flour product of Bio Planet corn flour product of
ecological agriculture 400 g
13,93zł/kg

price: 5,57 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-01-15
Radix Radix-Bis Oatmeal Radix Radix-Bis Oatmeal
400 g
13,53zł/kg

price: 5,41 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-03-22
Radix Radix-Bis cornstarch Radix Radix-Bis cornstarch
400 g
14,98zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-03-31
Bio Planet Planet Organic flax Bio Planet Planet Organic flax
flour BIO 400 g
15,70zł/kg

price: 6,28 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-02-17
Bio Planete Bio Planet Gluten-free Bio Planete Bio Planet Gluten-free
BIO chestnut flour 400 g
48,63zł/kg

price: 19,45 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-02-28
Bio Planet Bio Planet Ground Bio Planet Bio Planet Ground
Almonds (Almond Flour) BIO 400 g
99,70zł/kg

price: 39,88 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-05-31
Gdańskie Młyny Gdansk Flour Gdańskie Młyny Gdansk Flour
Mills Flour cake 1 kg

price: 3,70 zł

PLN
1
20
expiry date 2027-04-30
Gdańskie Młyny Gdansk Flour Gdańskie Młyny Gdansk Flour
Mills A luxurious spikelet 1 kg

price: 3,70 zł

PLN
1
13
expiry date 2027-04-30
Bio Planet Bio Planet BIO Dried Bio Planet Bio Planet BIO Dried
Figs 150 g
89,73zł/kg

price: 13,46 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-28
Bio Planet Bio Planet BIO almonds Bio Planet Bio Planet BIO almonds
100 g
109,90zł/kg

price: 10,99 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-02-05
Bio Planet Bio Planet almond Bio Planet Bio Planet almond
flakes (cut almonds) BIO 100 g
135,00zł/kg

price: 13,50 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-03
Bio Planet Bio Planet Brazil Nuts Bio Planet Bio Planet Brazil Nuts
BIO 150 g
169,27zł/kg

price: 25,39 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-04-28
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
gluten-free sultanas 200 g
52,65zł/kg

price: 10,53 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-30
Bio Planet Bio Planet cranberry Bio Planet Bio Planet cranberry
sweetened with BIO cane sugar 100 g
123,30zł/kg

price: 12,33 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-01-04
Bio Planet Bio Planet Raisins Bio Planet Bio Planet Raisins
gluten-free sultanas BIO 400 g
45,00zł/kg

price: 18 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-03-31
Bio Planet Bio Planet BIO Whole Bio Planet Bio Planet BIO Whole
Grain Basmati Rice 500 g
23,78zł/kg

price: 11,89 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-24
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5