Holle BIO whole grain milk spelled porridge, after 4th month, po 4. miesiącu

Holle
Holle BIO whole grain milk spelled porridgeHolle BIO whole grain milk spelled porridge
BIO
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

expiry date:

2027-10-01

pojemność

cena za kilogram

51,52 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7640104951247

7640104951247

price: 12,88 zł

12.88 PLN 2027-10-01 NewCondition

Pełnoziarnista mąka orkiszowa*, witamina B1

*produkt rolnictwa biodynamicznego


Holle Holle Whole grain dairy oat Holle Holle Whole grain dairy oat
porridge BIO after 4th month 250 g
53,64zł/kg

price: 13,41 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-10-12
Holle Holle Whole-grain millet Holle Holle Whole-grain millet
milk flour BIO after 4th month 250 g
59,96zł/kg

price: 14,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-09-06
Holle Holle BIO whole wheat dairy Holle Holle BIO whole wheat dairy
porridge after 4th month 250 g
53,64zł/kg

price: 13,41 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-10-07
Holle Holle BIO whole grain dairy Holle Holle BIO whole grain dairy
rice porridge after 4th month 250 g
59,96zł/kg

price: 14,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-10-23
Holle Holle Organic multigrain Holle Holle Organic multigrain
porridge with Cornflakes and fruit, non-dairy BIO after 9th month 250 g
60,48zł/kg

price: 15,12 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-08-30
Holle Holle Organic multigrain Holle Holle Organic multigrain
porridge with Cornflakes, non-dairy BIO after 9th month 250 g
63,96zł/kg

price: 15,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-09-05
Holle Holle Muesli Porridge with Holle Holle Muesli Porridge with
fruit, non-dairy BIO after 6th month 250 g
60,88zł/kg

price: 15,22 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-11-21
Holle Holle porridge, 3 grains of Holle Holle porridge, 3 grains of
rice, corn and millet, dairy-free after 6th month 250 g
59,96zł/kg

price: 14,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-09-18
Holle Holle Meat Chicken gluten Holle Holle Meat Chicken gluten
free BIO after 4th month 125 g
82,72zł/kg

price: 10,34 zł

PLN
1
5
expiry date
2029-05-30
Holle Holle Wholemeal spelled Holle Holle Wholemeal spelled
rusks BIO after 6th month 200 g
75,85zł/kg

price: 15,17 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-05-11
Holle Holle Dinner carrot - potato Holle Holle Dinner carrot - potato
- beef no added sugars gluten free BIO after 5th month 190 g
44,63zł/kg

price: 8,48 zł

PLN
1
3
expiry date
2029-06-01
Holle Holle Organic apple Holle Holle Organic apple
blueberry dessert after 5th month 190 g
40,84zł/kg

price: 7,76 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-03-30
Holle Holle Apple - banana Holle Holle Apple - banana
- apricot purée gluten-free BIO after 6th month 190 g
42,95zł/kg

price: 8,16 zł

PLN
1
3
expiry date
2029-02-28
Holle Holle Organic multigrain Holle Holle Organic multigrain
porridge with cornflakes and fruit after 9th month 250 g
67,96zł/kg

price: 16,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-07-12
Holle Holle Organic gluten-free Holle Holle Organic gluten-free
oat porridge, dairy-free after 6th month 250 g
53,96zł/kg

price: 13,49 zł

PLN
1
2
expiry date
2026-12-16
Holle Holle Organic milk rice Holle Holle Organic milk rice
and banana porridge based on goat's milk, raspberry after 6th month 200 g
95,85zł/kg

price: 19,17 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-08-13
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5