tinned corn sweet

Dawtona
410tinned corn sweet
Równina Łowicko-Błońska Równina Łowicko-Błońska to rolnicze zagłębie, ulokowane na południe od doliny Wisły i Bzury, słynące z żyznych gleb i tradycji warzywnictwa. To właśnie tu znajduje się większość naszych upraw kukurydzy i właśnie tu w pełni dojrzewa. Jej zbiory trafiają prosto z pola do puszki w zaledwie kilka godzin. Dlatego nasza kukurydza jest tak delikatnie słodka i chrupiąca. Ciesz się smakiem polskich warzyw!
tinned corn sweettinned corn sweet
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

expiry date:

2029-10-08

pojemność

cena za kilogram

13,00 zł / kg

kraj

Country of origin

Polska

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901713001795

5901713001795

price: 5,20 zł

buy 12 szt. for 5.12 zł/szt
5.20 PLN 2029-10-08 NewCondition
kukurydza (55 %), woda, cukier, sól
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna310 kJ / 74 kcal
Tłuszcz2,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,4 g
Węglowodany10 g
w tym cukry4,8 g
Błonnik2,0 g
Białko2,5 g
Sól0,62 g

Równina Łowicko-Błońska Równina Łowicko-Błońska to rolnicze zagłębie, ulokowane na południe od doliny Wisły i Bzury, słynące z żyznych gleb i tradycji warzywnictwa. To właśnie tu znajduje się większość naszych upraw kukurydzy i właśnie tu w pełni dojrzewa. Jej zbiory trafiają prosto z pola do puszki w zaledwie kilka godzin. Dlatego nasza kukurydza jest tak delikatnie słodka i chrupiąca. Ciesz się smakiem polskich warzyw!
Features:8h - prosto z pola do puszki
brand:Dawtona
About the brand:Dawtona Rodzinna firma Prosto z naszego pola!
Legally regulated product name:Kukurydza konserwowa w zalewie. Produkt sterylizowany.
Storage:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni.
Type of packaging:Puszka
Country of origin:Polska
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 10 ocen.




    Pudliszki tinned corn Pudliszki tinned corn
    400 g
    15,73zł/kg

    price: 6,29 zł

    PLN
    1
    22
    expiry date 2028-08-21
    Kwidzyn canned corn Kwidzyn canned corn
    400 g
    9,98zł/kg

    price: 3,99 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2029-11-30
    Bonduelle Bonduelle canned peas Bonduelle Bonduelle canned peas
    Traditional 400 g
    11,68zł/kg

    price: 4,67 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2028-06-30
    Bonduelle beans , canned red sauce Bonduelle beans , canned red sauce
    ceyenne 400 g
    22,48zł/kg

    price: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2029-05-31
    REDUCED PRICE -25%
    Pudliszki white beans Pudliszki white beans
    400 g
    11,80zł/kg

    price: 4,72 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date
    2027-01-31
    Pudliszki red beans Pudliszki red beans
    400 g
    15,70zł/kg

    price: 6,28 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2028-02-26
    Kwidzyn canned peas Kwidzyn canned peas
    400 g
    9,38zł/kg

    price: 3,75 zł

    PLN
    1
    25
    expiry date 2028-06-30
    Kwidzyn red beans canned Kwidzyn red beans canned
    400 g
    9,98zł/kg

    price: 3,99 zł

    PLN
    1
    23
    expiry date 2030-04-30
    Dawtona beetroot chips Dawtona beetroot chips
    510 g
    11,51zł/kg

    price: 5,87 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-03-17
    Dawtona red beans canned Dawtona red beans canned
    400 g
    13,65zł/kg

    price: 5,46 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2029-05-04
    Dawtona sliced tomatoes canned Dawtona sliced tomatoes canned
    400 g
    13,05zł/kg

    price: 5,22 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2028-10-04
    Dawtona whole tomatoes canned Dawtona whole tomatoes canned
    400 g
    13,70zł/kg

    price: 5,48 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2028-09-24
    Dawtona white beans Dawtona white beans
    400 g
    13,68zł/kg

    price: 5,47 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2029-03-20
    Dawtona tomato's mousse Dawtona tomato's mousse
    500 g
    11,04zł/kg

    price: 5,52 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2028-08-28
    Dawtona Dow TONE canned peas Dawtona Dow TONE canned peas
    400 g
    9,98zł/kg

    price: 3,99 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2028-07-23
    Dawtona Dawtona sliced Dawtona Dawtona sliced
    ​​tomatoes in a tin with garlic 400 g
    12,50zł/kg

    price: 5 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2027-09-26
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5