rice cakes chocolate dessert

czekolada deserowa 60 % [cukier, miazga kakaowa, masłoe, emulgatory: (lecytyny (z soi), polirycynooleinian poliglicerolu), naturalny aromat waniliowy], ryż brązowy 24 %, ryż b(...)
price: 7,23 zł
PLN https://en.dodomku.pl/rice_cakes_chocolate_dessert_deserowej/47896.html| Wartości odżywcze (%) | Opakowanie zawiera około 20 porcje |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1997 kJ / 477 kcal |
| Tłuszcz | 21 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 12 g |
| Węglowodany | 64 g |
| w tym cukry | 30 g |
| Błonnik | 5 g |
| Białko | 5,1 g |
| Sól | <0,01 g |
| *Referencyjna Wartość Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal) | |
| Opakowanie zawiera około 20 porcje |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
| Mleko : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
How to add an opinion?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 2 ocen.
price: 5,81 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Natural_rice_cakes/18644.htmlwhole grain brown rice (90,4%), pumpkin seeds (5,5%),granulate with algae (maize flour, vegetable oil, salt, sea algae powder, colorant: chlorophyllin), salt
price: 5,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Rice_cakes_with_pumpkin_seeds/29092.htmlprice: 4,69 zł
PLN https://en.dodomku.pl/rice_cakes_multigrain_20_free_wieloziarniste_20_Gratis/31878.htmlprice: 4,68 zł
PLN https://en.dodomku.pl/rice_cakes_traditional/31880.htmlprice: 5,75 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Sonko_rice_cakes_with_sunflower_seeds/32867.htmlprice: 4,82 zł
PLN https://en.dodomku.pl/rice_cakes_from_sea_salt_light_and_crisp_12_pieces_morska._lekkie_i_chrupkie_12_sztuk/33733.htmlprice: 4,70 zł
PLN https://en.dodomku.pl/rice_cakes_Natural_light_and_crisp_10_pieces_lekkie_i_chrupkie/33735.html52% brown rice, 48% milk chocolate (sugar, cocoa butter, whole milk powder, cocoa mass, skimmed milk powder, emulsifier – soya lecithin).
price: 6,59 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Milk_chocolate_coated_rice_cakes_w_czekoladzie_mlecznej/40831.htmlprice: 4,88 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Merchant_Slim_Rice_Waffles_with_pumpkin_seeds_z_pestkami_dyni/56261.htmlprice: 4,81 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Slim_merchant_rice_waffles_with_black_pot_z_czarnuszka/58541.htmlprice: 4,75 zł
PLN https://en.dodomku.pl/castor_sugar/18601.htmlprice: 4,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Merchant_Instant_oatmeal/20563.htmlprice: 8,43 zł
PLN https://en.dodomku.pl/white_rice/26017.htmlprice: 6,81 zł
PLN https://en.dodomku.pl/parboiled_rice_4_bags/26346.htmlprice: 5,17 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Merchant_of_semolina/26410.htmlprice: 6,12 zł
PLN https://en.dodomku.pl/KUPIEC_roasted_buckwheat_4x100g_4x100g/26423.html






Shopping Cart