KUPIEC roasted buckwheat 4x100g
gotuje i jest smacznajmKUPIEC roasted buckwheat 4x100g

| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1454 kJ / 344 kcal |
| Tłuszcz | 3,1 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,6 g |
| Węglowodany | 63 g |
| - w tym cukry | 0,7 g |
| Błonnik | 5,9 g |
| Białko | 13 g |
| Sól | 0,03 g |
| *Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal). | |
| Jedno opakowanie 400 g zawiera 8 porcji kaszy (50 g). |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
How to add an opinion?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 12 ocen.
- jm , 2015-09-19 15:48:43bardzo dobra dobrze się
gotuje i jest smaczna
price: 5,84 zł
PLN https://en.dodomku.pl/KUPIEC_buckwheat_roasted_sack_worek/28306.htmlprice: 6,83 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Risana_roasted_buckwheat_groats/30023.htmlprice: 6,27 zł
PLN https://en.dodomku.pl/buckwheat_groats_4x100g_white/32483.htmlprice: 5,33 zł
PLN https://en.dodomku.pl/buckwheat_groats_roasted_4x100g/32497.htmlprice: 6,15 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Cenos_white_buckwheat_4x100g_4x100g/49244.htmlprice: 4,75 zł
PLN https://en.dodomku.pl/castor_sugar/18601.htmlprice: 4,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/oatmeal_mountain/20562.htmlprice: 4,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Merchant_Instant_oatmeal/20563.htmlprice: 8,43 zł
PLN https://en.dodomku.pl/white_rice/26017.htmlprice: 6,81 zł
PLN https://en.dodomku.pl/parboiled_rice_4_bags/26346.htmlprice: 5,17 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Merchant_of_semolina/26410.htmlprice: 6,64 zł
PLN https://en.dodomku.pl/millet/27111.htmlprice: 4,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Merchant_White_rice_4x100_g/27660.html






Shopping Cart