Petitki encore bear strawberry

| Wartości odżywcze (%) | per 100g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1496 kJ |
| 356 kcal | |
| Tłuszcz | 11.00 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1.60 g |
| Węglowodany | 64.00 g |
| Cukry ogółem | 31.00 g |
| Błonnik | 1.10 g |
| Białko | 4.50 g |
| Równoważna zawartość soli | 0.60 g |
| Jaja : | Zawiera |
| Mleko : | Zawiera |
| Soja : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
How to add an opinion?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 7 ocen.
- Marzena , 2015-09-13 15:34:11polecam :)
mąka PSZENNA 23,5 %, syrop glukozowo-fruktozowy, cukier, JAJA 12,5 %, olej rzepakowy, stabilizator (glicerol), odtłuszczone MLEKO w proszku 3,8 %**, pełne MLEKO w proszku 2,5 (...)
price: 1,66 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Petitki_You_like_milk/28368_2404727_166.htmlmąka PSZENNA 23,6 %, syrop glukozowo-fruktozowy, JAJA 12,3 %, cukier, olej rzepakowy 11 %, czekolada 6 % [miazga kakaowa, cukier, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszc(...)
price: 1,89 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Petitki_encore_chocolate/28369.htmlmąka PSZENNA, cukier, tłuszcze roślinne (palma), serwatka w proszku (MLEKO), skrobia (PSZENICA), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, substancje spulchniające: węglany amonu(...)
price: 6,45 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Hit_Bahlsen_vanilla_awnings/18203.htmlmąka PSZENNA, cukier, olej palmowy, JAJA (5,5 %), ORZECHY LASKOWE, syrop glukozowy, MLEKO pełne w proszku, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, skrobia PSZENNA, substancje spulchn(...)
price: 5,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Milka_Pieguski_cookies_with_chocolate_and_nuts_i_orzechami/18222.htmlmąka PSZENNA, cukier, olej palmowy, JAJA (5,5%), MLEKO pełne w proszku, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, syrop glukozowy, skrobia PSZENNA, serwatka w proszku (z MLEKA), substa(...)
price: 5,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Milka_Pieguski_cookies_with_chocolate/18223.htmlmąka PSZENNA, cukier 21,5 %, olej palmowy, syrop glukozowo-fruktozowy, substancje spulchniające (węglany amonu, węglany sodu, difosforany), JAJA w proszku, sól, emulgator (ste(...)
price: 5,69 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Lakotki_cake_dessert_with_sugar_z_cukrem/20771.htmlmąka pszenna, margaryna [oleje roślinne (rzepakowy, palmowy, częściowo utwardzonypalmowy), woda, sól, emulgatory: E471; regulator kwasowości: E330; aromat, barwnik:E160B],subs(...)
price: 4,85 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Sugars_Nyskie_Biscuits_FITFREE_vanilla_waniliowe/22146.html2026-12-18
cukier, syrop glukozowo-fruktozowy, mąka PSZENNA, JAJA, woda, miazga kakaowa, skrobia ziemniaczana, tłuszcz kakaowy, substancja utrzymująca wilgoć (glicerol), olej rzepakowy, (...)
price: 5,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/dainty_champagne_raspberry/25449.html






Shopping Cart