La Bio Idea Tomato paste 22% BIO

la BIO IDEA
La Bio Idea Tomato paste 22% BIOLa Bio Idea Tomato paste 22% BIO
BIO
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

expiry date:

2029-05-30

pojemność

cena za kilogram

53,25 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8712153027125

8712153027125

price: 10,65 zł

10.65 PLN 2029-05-30 NewCondition

ekologiczny przecier pomidorowy


Wartość energetyczna: 310KJ / 73Kcal
Tłuszcz: 0,1g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0g
Węglowodany: 13,4g
w tym cukry: 10,5g
Białko: 4,6g
Sól: 0,6g


Rolnik Tomato concentrate Rolnik Tomato concentrate
200 g
21,60zł/kg

price: 4,32 zł

PLN
1
33
expiry date 2028-08-27
Bio Food Bio Food Tomato Bio Food Bio Food Tomato
Concentrate 30% 200 g
66,45zł/kg

price: 13,29 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-04-28
Krakus red borscht concentrate Krakus red borscht concentrate
300 ml
24,67zł/l

price: 7,40 zł

PLN
1
15
expiry date 2027-10-30
Podravka tomato's mousse Podravka tomato's mousse
500 g
8,70zł/kg

price: 4,35 zł

PLN
1
33
expiry date 2029-05-05
Rolnik puree with pickled Rolnik puree with pickled
cucumbers 315 g
14,57zł/kg

price: 4,59 zł

PLN
1
7
expiry date 2028-06-03
Bio Food Bio Food Gluten-free Bio Food Bio Food Gluten-free
tomato puree BIO 500 ml
19,98zł/l

price: 9,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-03-14
Primavika Primavika Natural Gluten Primavika Primavika Natural Gluten
Free Hummus 160 g
60,38zł/kg

price: 9,66 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-07-01
Primavika Primavika Tahini natural Primavika Primavika Tahini natural
185 g
56,22zł/kg

price: 10,40 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-06-03
la BIO IDEA La Bio Idea Bean mix la BIO IDEA La Bio Idea Bean mix
in BIO brine 400 g
18,20zł/kg

price: 7,28 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-03-26
la BIO IDEA La Bio Idea BIO butter la BIO IDEA La Bio Idea BIO butter
beans 400 g
22,48zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-05-19
la BIO IDEA La Bio Idea red beans la BIO IDEA La Bio Idea red beans
BIO kidney 400 g
21,25zł/kg

price: 8,50 zł

PLN
1
3
expiry date 2029-09-01
la BIO IDEA La Bio Idea Sliced la BIO IDEA La Bio Idea Sliced
tomatoes Skinless BIO 400 g
20,75zł/kg

price: 8,30 zł

PLN
1
4
expiry date 2028-12-31
la BIO IDEA La Bio Idea chickpeas la BIO IDEA La Bio Idea chickpeas
BIO 400 g
20,60zł/kg

price: 8,24 zł

PLN
1
4
expiry date
2029-10-01
la BIO IDEA La Bio Idea pelati la BIO IDEA La Bio Idea pelati
tomatoes without skin BIO 400 g
21,25zł/kg

price: 8,50 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-12-31
la BIO IDEA La Bio Idea Tomato la BIO IDEA La Bio Idea Tomato
Puree Passata BIO 680 g
15,25zł/kg

price: 10,37 zł

PLN
1
8
expiry date 2029-12-31
la BIO IDEA La Bio Idea Spelled la BIO IDEA La Bio Idea Spelled
Tortilla Piadina BIO 260 g
64,88zł/kg

price: 16,87 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-11-22
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5