Lactima processed cheese slices With Ham

| Wartości odżywcze (%) | 100 g produktu: |
|---|---|
| wartość energetyczna: | 1064 kJ/ 255 kcal |
| tłuszcz: | 17 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone: | 15 g |
| węglowodany: | 5,6 g |
| w tym cukry: | 4,1 g |
| białko: | 20 g |
| sól: | 2,5 g |
| Mleko : | Zawiera |
sery 50%, woda, mleko w proszku odtłuszczone, masło, białka mleka, sole emulgujące (E331, E339, E450, E452), serwatka w proszku (z mleka), sól, barwnik E160a
price: 5,30 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Lactima_processed_cheese_slices_Toast_Toast/46175.html2026-10-24
ser Edam 52%, twaróg, masło, woda, mleko w proszku odtłuszczone, białka mleka, sole emulgujące (E331, E339, E450, E452), serwatka w proszku (z mleka), sól, barwnik E160a
price: 5,30 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Lactima_processed_cheese_sliced_Edam_Edam/46176.html2026-08-23
ser Gouda 52%, twaróg, masło, woda, mleko w proszku odtłuszczone, białka mleka, sole emulgujące (E331, E339, E450, E452), serwatka w proszku (z mleka), sól, barwnik E160a
price: 5,30 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Lactima_processed_cheese_sliced_Gouda_Gouda/46177.html2026-10-24
sery 50%, woda, mleko w proszku odtłuszczone, masło, białka mleka, sole emulgujące (E331, E339, E450, E452), serwatka w proszku (z mleka), sól, szczypior 1%, barwnik E160a
price: 5,30 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Lactima_processed_cheese_slices_with_chives_Ze_szczypiorkiem/46179.html2026-09-27
ser 50 % (w tym 16 % sera Gouda), odtworzone mleko odtłuszczone, odtłuszczone mleko w proszku, białka mleka, sole emulgujące: E452, E339, masło, sól, naturalny aromat (zawiera(...)
price: 7,59 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Hochland_processed_cheese_sliced_Gouda_w_plastrach/50354.htmlser 50 % (w tym 15 % sera maasdamer), odtworzone mleko odtłuszczone, odtłuszczone mleko w proszku, białka mleka, sole emulgujące: E452, E339, masło, naturalny aromat (zawiera (...)
price: 7,59 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Hochland_processed_cheese_slices_Maasdamer_w_plastrach/50356.htmlser (50 %), odtworzone mleko odtłuszczone, odtłuszczone mleko w proszku, masło, białka mleka, sole emulgujące: E339, E452, E331, cebula suszona, aromat, szczypior suszony (0,2(...)
price: 7,59 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Hochland_processed_cheese_slices_with_chives_ze_szczypiorkiem_w_plastrach/50358.html






Shopping Cart