Excellence Orange Intense Dark chocolate with orange and almond flakes

| Wartości odżywcze (%) | 100 g: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2228 kJ / 534 kcal |
| Tłuszcz | 32 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 17 g |
| Węglowodany | 51 g |
| - w tym cukry | 46 g |
| Białko | 6,9 g |
| Sól | 0,08 g |
| Migdały : | Zawiera |
| Orzechy laskowe : | Może zawierać |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
How to add an opinion?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 2 ocen.
czekolada mleczna 50 % (cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny sojowe i E 476, aro(...)
price: 7,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/chocolate_toffee/18290.htmlcukier, tłuszcz palmowy, mleko pełne w proszku, tłuszcz kakaowy, jogurt z mleka odtłuszczonego w proszku (8,7 %), miazga kakaowa, dekstroza, laktoza (z mleka), truskawki (0,9 (...)
price: 8,36 zł
PLN https://en.dodomku.pl/chocolate_strawberry_yoghurt_Jogurtowotruskawkowa/23033.htmlcukier, olej palmowy, serwatka w proszku (z MLEKA), tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, odtłuszczone MLEKO w proszku, tłuszcz MLECZNY, emulgator (lecytyny SOJOWE), glukoza, aroma(...)
price: 6,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Chocolate_Strawberry_Yogurt_jogurtowa/23149.htmlczekolada mleczna 50 % (cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny sojowe i E 476, aro(...)
price: 7,66 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Wedel_Milk_chocolate_with_raspberry_filling_z_nadzieniem_malinowym/33993.htmlcukier, olej palmowy, tłuszcz kakaowy, syrop glukozowo-fruktozowy, odtłuszczone MLEKO w proszku, serwatka w proszku (z MLEKA), miazga kakaowa, przecier malinowy (2,5 %), tłusz(...)
price: 7,16 zł
PLN https://en.dodomku.pl/milk_chocolate_with_a_milky_filling_with_the_taste_of_raspberry_z_nadzieniem_mlecznym_o_smaku_malinowym/34540.htmlczekolada mleczna 50 % (cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny sojowe i E 476, aro(...)
price: 7,61 zł
PLN https://en.dodomku.pl/e_chocolate_filled_with_strawberry_milk_mleczna_truskawkowa/34986.html






Shopping Cart