Lindt Lindor Milk Milk chocolate pralines with filling

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2587 kJ/623 kcal |
| Tłuszcz | 47 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 34 g |
| Węglowodany | 44 g |
| - w tym cukry | 42 g |
| Białko | 5,0 g |
| Sól | 0,17 g |
| Jęczmień : | Zawiera |
| Orzechy laskowe : | Zawiera |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
How to add an opinion?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
czekolada deserowa 50 % (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz mleczny, emulgator: lecytyny sojowe, aromat), syrop glukozowy, cukier, mleko zagęszczone słodzone, sp(...)
price: 27,68 zł
PLN https://en.dodomku.pl/bomboniera_barrel_warming_pleasure_200g_Rozgrzewajaca_Przyjemnosc/23098.htmlcukier, miazga kakaowa, syrop glukozowy, wiśnie, tłuszcz kakaowy, spirytus (5%), koncentrat soku wiśniowego, mleko w proszku pełne, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mlecz(...)
price: 25,62 zł
PLN https://en.dodomku.pl/cherries_in_liqueur_chocolates_czekoladki/37410.htmlczekolada deserowa 50 % (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz mleczny, emulgator: lecytyny sojowe, aromat), syrop glukozowy, cukier, spirytus (4 %), aromat, substa(...)
price: 27,28 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Wedel_Whiskey_flavored_barrels_with_alcohol_in_dark_chocolate_z_alkoholem_w_czekoladzie_deserowej/108156.htmlCzekolada deserowa 50 % (Cukier, Miazga kakaowa, Tłuszcz kakaowy, Tłuszcz mleczny, Emulgator: lecytyny sojowe, Aromat), Syrop glukozowy, Cukier, Alkohol etylowy (4 %), Koncent(...)
price: 27,17 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Wedel_Barylki_Soplica_w_czekoladzie_deserowej/131315.html2026-08-12
Czekolada deserowa 50% (Cukier, Miazga kakaowa, Tłuszcz kakaowy, Tłuszcz MLECZNY, Emulgator: lecytyny SOJOWE, Aromat), Syrop glukozowy, Cukier, MLEKO zagęszczone słodzone (MLE(...)
price: 27,17 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Wedel_Barylki_Cocktail_w_czekoladzie_deserowej/131316.html2026-08-07
cukier, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), orzechy laskowe, syrop glukozowy, odtłuszczone mleko w proszku, substancja utrzymująca wilgoć: sorbitole, miazga kakaowa, mleko zagę(...)
price: 8,42 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Toffifee_chocolate_box/18177_2429570_842.htmlorzeszki arachidowe 26 %, cukier, biała polewa 16,8 % [cukier, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), serwatka w proszku (z mleka), emulgator: lecytyny, aromat naturalny], tłuszcz (...)
price: 46,78 zł
PLN https://en.dodomku.pl/White_Castle_trivia/38513.html






Shopping Cart