Lowicz cream 12% fat, UHT

| Wartości odżywcze (%) | w 100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 556 kJ/134 kcal |
| Tłuszcz | 12 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 7,2 g |
| Węglowodany | 3,9 g |
| w tym cukry | 3,9 g |
| Białko | 2,7 g |
| Sól | 0,10 g |
| Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu. |
| Mleko : | Zawiera |
price: 8,13 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Laciata_UHT_coffee_cream_12_fat_UHT_12_tl./22933.htmlprice: 10,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Laciata_cream_for_UHT_desserts_30_fat_UHT_30_tl./22936.htmlprice: 9,20 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Laciata_UHT_soup_cream_18_fat_UHT_18_tl./26929.htmlprice: 12,43 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Lowicka_cake_cream_36_UHT_UHT/65128.htmlprice: 10,81 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Smietanka_Polska_UHT_30_fat_UHT_30_tl./99381.htmlśmietanka*, stabilizator: karagen, emulgator: E471, Zawartość tłuszczu 18 %, *Wyprodukowano bez stosowania GMO
price: 8,63 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Smietanka_Polska_UHT_18_fat_18tl./99382.htmlśmietanka*, stabilizator: karagen, emulgator: E471, Zawartość tłuszczu 12 %, *Wyprodukowano bez stosowania GMO
price: 8,25 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Smietanka_Polska_UHT_12_fat_12tl./99383.htmlprice: 11,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Dessert_Smietanka_Polska_UHT_36_fat._UHT_36tl./99398.htmlprice: 3,71 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Lowicz_cream_12_fat/82138_2409068_371.html






Shopping Cart