Lubella Pasta Cut strands

Lubella
43Lubella Pasta Cut strands
Lubella Pasta Cut strandsLubella Pasta Cut strands
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

expiry date:

2029-09-30

pojemność

cena za kilogram

14,30 zł / kg

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900049823033

5900049823033

price: 5,72 zł

5.72 PLN 2029-09-30 NewCondition
mąka makaronowa pszenna
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g suchego produktu
energia1487 kJ / 351 kcal
tłuszcz1,4 g
w tym kwasy nasycone0,4 g
węglowodany70 g
w tym cukry4,2 g
białko13 g
sól0,03 g

Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Polska Marka
brand:Lubella
About the brand:Lubella Tradycja od 1881 Najlepsze ze zboża Współpracujemy z polskimi rolnikami. Posiadamy 6 etapów kontroli, od ziarenka do paczki. Mielimy zboże we własnym młynie. Łączymy pasję z doświadczeniem.
Legally regulated product name:Makaron nitki cięte.
Storage:Przechowuj w suchym i chłodnym miejscu.
Recipes:Przepis dla Ciebie! Zupa grzybowa z marchewką i makaronem Składniki: makaron Lubella nitki cięte 200 g bulion 800 ml grzyby świeże lub mrożone 200 g marchew 2 sztuki cebula natka pietruszki Dodatkowo: 2 łyżki masła, sól i pieprz Ilość porcji: 2 Czas przygotowania: 50 min Przygotowanie: Makaron to podstawa! Makaron ugotuj zgodnie z instrukcją na opakowaniu. Przygotuj dodatki! Cebulę zeszklij na maśle. Dodaj pokrojone grzyby i je podsmaż. Zalej bulionem, dodaj pokrojoną w plasterki marchew i gotuj 25 minut. Połącz i ciesz się smakiem! Dopraw solą i pieprzem. Posyp natką pietruszki. Podawaj z makaronem. Smacznego!
Type of packaging:Torebka
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 3 ocen.




    Lubella Lubella pasta Kokardki Lubella Lubella pasta Kokardki
    (Farfalle) 400 g
    14,63zł/kg

    price: 5,85 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2029-09-30
    Lubella Lubella pasta feathers Lubella Lubella pasta feathers
    (Penne Rigate) 400 g
    14,10zł/kg

    price: 5,64 zł

    PLN
    1
    23
    expiry date 2029-12-30
    Lubella Lubella pasta Sea shells Lubella Lubella pasta Sea shells
    (Gnocchi) 400 g
    14,10zł/kg

    price: 5,64 zł

    PLN
    1
    23
    expiry date 2029-12-30
    Lubella Lubella Ribbon Noodles Lubella Lubella Ribbon Noodles
    (Nidi Tagliatelline) 400 g
    16,23zł/kg

    price: 6,49 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2029-09-30
    Lubella Lubella Pasta Nests of Lubella Lubella Pasta Nests of
    ribbons 400 g
    16,13zł/kg

    price: 6,45 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2029-11-30
    Lubella Lubella Twist pasta Lubella Lubella Twist pasta
    400 g
    14,40zł/kg

    price: 5,76 zł

    PLN
    1
    48
    expiry date 2029-12-30
    Lubella Lubella Pasta Spaghetti Lubella Lubella Pasta Spaghetti
    400 g
    14,98zł/kg

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    27
    expiry date 2029-11-30
    Lubella Lubella Pasta decorative Lubella Lubella Pasta decorative
    elbows 400 g
    14,08zł/kg

    price: 5,63 zł

    PLN
    1
    23
    expiry date
    2029-10-30
    Lubella corn flakes breakfast Lubella corn flakes breakfast
    cereal corn 250 g
    23,08zł/kg

    price: 5,77 zł

    PLN
    1
    12
    expiry date 2027-07-31
    Lubella mlekołaki cereal Lubella mlekołaki cereal
    chocolate shells 250 g
    23,96zł/kg

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    16
    expiry date 2027-08-30
    Lubella Egg noodles brothy Lubella Egg noodles brothy
    Krajaneczka 250 g
    13,76zł/kg

    price: 3,44 zł

    PLN
    1
    18
    expiry date 2027-10-21
    Lubella Lubella pasta Świdry Lubella Lubella pasta Świdry
    (fusilli) 100% Whole Grain 400 g
    16,05zł/kg

    price: 6,42 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2029-08-30
    Lubella Lubella pasta Feathers Lubella Lubella pasta Feathers
    (penne rigate) 100% Whole Grain 400 g
    16,03zł/kg

    price: 6,41 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2029-06-30
    Lubella Lubella Spaghetti 100% Lubella Lubella Spaghetti 100%
    Whole Grain 400 g
    16,03zł/kg

    price: 6,41 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2029-08-31
    Lubella Lubella Homemade Egg Lubella Lubella Homemade Egg
    Country 250 g
    17,04zł/kg

    price: 4,26 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date 2029-06-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5