Luksja Creamy & Soft Soothing creamy soap with chamomile and glycerin

Luksja
53Luksja Creamy & Soft Soothing creamy soap with chamomile and glycerin
Kremowe mydło w kostce. Zawiera rumianek i glicerynę o kojących właściwościach. - 98 % składników naturalnego pochodzenia - Biodegradowalna formuła Testowane dermatologicznie.
Luksja Creamy & Soft Soothing creamy soap with chamomile and glycerinLuksja Creamy & Soft Soothing creamy soap with chamomile and glycerin
masa netto

masa netto

90 g

pojemność

cena za kilogram

27,78 zł / kg

kraj

Country of origin

Produkt UE

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900536348773

5900536348773

price: 2,50 zł

2.50 PLN NewCondition
Sodium Palmate, Aqua, Sodium Palm Kernelate, Glycerin, Talc, Parfum, Sodium Chloride, Chamomilla Recutita Flower Extract, Pentylene Glycol, Fructose, Urea, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Maltose, Sodium PCA, Sodium Lactate, Trehalose, Allantoin, Sodium Hyaluronate, Glucose, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene, Citronellol, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Tetrasodium Etidronate, Tetrasodium EDTA, CI 77891
Kremowe mydło w kostce. Zawiera rumianek i glicerynę o kojących właściwościach. - 98 % składników naturalnego pochodzenia - Biodegradowalna formuła Testowane dermatologicznie.
brand:Luksja
Preparation and use:Tylko do użytku zewnętrznego.
Type of packaging:Owijka
Country of origin:Produkt UE
Producer's address:Sarantis Polska S.A., ul. Puławska 42 C, 05-500 Piaseczno, infolinia 801 801 831
Return address:Sarantis Polska S.A., ul. Puławska 42 C, 05-500 Piaseczno, infolinia 801 801 831
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Luksja Luksja Creamy & Soft Luksja Luksja Creamy & Soft
    butter Creamy nourishing soap with almonds and shea 90 g
    27,89zł/kg

    price: 2,51 zł

    PLN
    1
    13
    Luksja Luksja Creamy & Soft Luksja Luksja Creamy & Soft
    provitamin B5 Soothing creamy soap with cotton milk and 90 g
    27,78zł/kg

    price: 2,50 zł

    PLN
    1
    33
    Luksja Luksja Creamy & Soft Luksja Luksja Creamy & Soft
    Kremowe mydło 90 g
    28,00zł/kg

    price: 2,52 zł

    PLN
    1
    17
    expiry date
    2029-02-28
    Biały jeleń bar of soap natural Biały jeleń bar of soap natural
    hypoallergenic 150 g
    53,27zł/kg

    price: 7,99 zł

    PLN
    1
    54
    Sodasan Sodasan Cosmetics Sodasan Sodasan Cosmetics
    ginger BIO ecological soap with the scent of lemongrass and 100 g
    111,60zł/kg

    price: 11,16 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-10-16
    Sodasan Sodasan Cosmetics organic Sodasan Sodasan Cosmetics organic
    soap with the scent of almonds and avocado BIO 100 g
    111,60zł/kg

    price: 11,16 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-09-01
    Sodasan Sodasan Cosmetics organic Sodasan Sodasan Cosmetics organic
    soap with the scent of verbena and lemon BIO 100 g
    111,60zł/kg

    price: 11,16 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-08-07
    Sodasan Sodasan vegetable soap BIO Sodasan Sodasan vegetable soap BIO
    rose and pelargonium 100 g
    108,60zł/kg

    price: 10,86 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-09-23
    Luksja Luksja Creamy & Soft Creamy Luksja Luksja Creamy & Soft Creamy
    B5 liquid soap soothing cotton milk and provitamin 500 ml
    14,44zł/l

    price: 7,22 zł

    PLN
    1
    47
    expiry date 2028-10-30
    Luksja Luksja Creamy & Soft Creamy Luksja Luksja Creamy & Soft Creamy
    liquid soap, linen and rice milk 500 ml
    14,44zł/l

    price: 7,22 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-11-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5