
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1493 kJ/352 kcal |
| Tłuszcz | 1,1 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,5 g |
| Węglowodany | 73 g |
| w tym cukry | 3,5 g |
| Białko | 11 g |
| Sól | <0,01 g |
| Jaja : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
How to add an opinion?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5
Na podstawie 1 oceny.
price: 5,49 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Lubella_pasta_Kokardki_Farfalle/26229.htmlprice: 5,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Lubella_pasta_Swidry_fusilli_100_Whole_Grain_100_Pelne_Ziarno/26301.htmlprice: 6,27 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Lubella_pasta_Feathers_penne_rigate_100_Whole_Grain_penne_rigate_100_Pelne_Ziarno/26302.htmlprice: 6,20 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Lubella_Spaghetti_100_Whole_Grain_100_Pelne_Ziarno/26303.htmlprice: 6,26 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Lubella_pasta_Ribbon_nests_Nidi_Tagliatelle_100_Whole_Grain_Nidi_Tagliatelle_100_Pelne_Ziarno/34712.htmlprice: 15,45 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Three_Colors_whole_grain_spelled_pasta_with_addition_of_BIO_organic_vegetables_pelnoziarnisty_z_orkiszu_z_dodatkiem_ekologicznych_warzyw_BIO/37411.html2027-08-30
price: 6,27 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Lubella_pasta._Bows_Farfalle_100_Full_Grain_100_Pelne_Ziarno/38629.htmlprice: 5,61 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Makarony_Polskie_Makaron_Paccheri/126551.html2028-04-13
price: 5,86 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Makarony_Polskie_Makaron_Radiatori/126556.html2028-07-05
price: 5,61 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Makarony_Polskie_Makaron_Tagiatelle/126559.htmlprice: 2,58 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Makarony_Polskie_Makaron_gwiazdki/126562.html2028-11-12
price: 2,61 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Makarony_Polskie_Makaron_Orzo_w_ksztalcie_ryzu/126563.html2029-01-26
price: 5,86 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Makarony_Polskie_Makaron_Casarecce/126564.htmlprice: 6,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Makarony_Polskie_Makaron_Lasagne/126567.html






Shopping Cart