Traditional Irish Kerrygold Butter

Kerry Gold
55
Wspaniale maslo o cudownym smakuTraditional Irish Kerrygold Butter
55
5Traditional Irish Kerrygold Butter
414Traditional Irish Kerrygold Butter
Traditional Irish Kerrygold ButterTraditional Irish Kerrygold Butter
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

expiry date:

2026-12-22

pojemność

cena za kilogram

56,10 zł / kg

kraj

Country of origin

Irlandia

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4001954160266

4001954160266

price: 11,22 zł

buy 20 szt. for 11.05 zł/szt
11.22 PLN 2026-12-22 NewCondition
Zaw. tł. 82 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza na 100 g
Wartość energetyczna3076 kJ/748 kcal
Tłuszcz82,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone56 g
Węglowodany0,7 g
w tym cukry0,7 g
Białko0,7 g
Sól0,02 g

Kerrygold
Storage:Przechowywać w temp.: +2°C do +6°C.
Type of packaging:Owijka
Country of origin:Irlandia
Return address:Granlan Sp. z o.o. ul. Chwaszczyńska 200B 81-571 Gdynia
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 14 ocen.

  • Malgorzata Biernacka , 2026-03-09 14:03:54Wspaniale maslo o cudownym smaku
  • Wiesława Iskra , 2021-10-25 14:22:075



Jagr extra butter from Warlubie Jagr extra butter from Warlubie
200 g
34,95zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-11-08
Łaciate Łaciate Butter 83% fat Łaciate Łaciate Butter 83% fat
200 g
37,15zł/kg

price: 7,43 zł

PLN
1
17
expiry date 2026-11-24
Piątnica Piątnica Country butter Piątnica Piątnica Country butter
83% 200 g
37,45zł/kg

price: 7,49 zł

PLN
1
27
expiry date 2026-12-13
Kerry Gold Traditional Irish Kerry Gold Traditional Irish
salted kerrygold butter 200 g
56,10zł/kg

price: 11,22 zł

PLN
1
10
expiry date 2026-12-22
Mlekpol Rolmlecz Extra rural Mlekpol Rolmlecz Extra rural
butter 83% 200 g
37,45zł/kg

price: 7,49 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-10-31
Dziugas Dziugas Sweet cream butter Dziugas Dziugas Sweet cream butter
82% fat 200 g
34,95zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
4
expiry date 2026-11-13
Kerry Gold Kerrygold Mature Kerry Gold Kerrygold Mature
Cheddar. Irish ripening cheese 200 g
69,00zł/kg

price: 13,80 zł

PLN
1
12
expiry date 2027-06-05
Kerry Gold Kerrygold Irish Red Kerry Gold Kerrygold Irish Red
Cheddar cheese slices 150 g
77,40zł/kg

price: 11,61 zł

PLN
1
10
expiry date
2027-05-14
Kerry Gold Kerrygold Vintage Kerry Gold Kerrygold Vintage
Cheddar cheese. Irish ripening cheese 200 g
71,40zł/kg

price: 14,28 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-03-06
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5