mascarpone cheese

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1626 kJ / 394 kcal |
| Tłuszcz | 40 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 28 g |
| Węglowodany | 5,1 g |
| w tym cukry | 5,0 g |
| Białko | 3,5 g |
| Sól | 0,10 g |
| Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu. |
| Mleko : | Zawiera |
How to add an opinion?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5
Na podstawie 8 ocen.
- Sabcia29 , 2026-03-24 14:29:58Bez zarzutu
price: 13,81 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Bakoma_Regnum_Mascarpone_Cheese/88900.htmlprice: 11,14 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Mascarpone_Chef/99311.htmlprice: 7,24 zł
PLN https://en.dodomku.pl/._Almette_creamy_cheese_cream_smietankowy/19747_2422633_724.htmlprice: 7,18 zł
PLN https://en.dodomku.pl/._Almette_creamy_cheese_with_herbs_z_ziolami/19749.htmlprice: 7,16 zł
PLN https://en.dodomku.pl/._Almette_creamy_cheese_yogurt_jogurtowy/20983.htmlprice: 7,32 zł
PLN https://en.dodomku.pl/._Almette_creamy_cheese_with_horseradish_z_chrzanem/20984.htmlprice: 6,54 zł
PLN https://en.dodomku.pl/._Almette_creamy_cheese_with_chives_and_onions_ze_szczypiorkiem_i_cebula/28218_2422747_654.htmlprice: 4,39 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Piatnica_cottage_cheese/19765.htmlprice: 3,37 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Country_Cheese_with_chives_ze_szczypiorkiem/19766_2422668_337.htmlprice: 3,67 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Country_Cheese_light/19767.htmlprice: 3,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Piatnica._cream_for_soups_18/19857.htmlprice: 22,19 zł
PLN https://en.dodomku.pl/curd_cheesecakes_ground_to_1kg_do_sernikow_1kg/28065.html2026-06-14
price: 4,45 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Yours_Taste_natural_cream_cheese_smietankowy_naturalny/29647.htmlserek śmietankowy (mleko pasteryzowane i śmietana), mieszanka szczypiorku z cebulką 0,7 %, sól, białka mleka
price: 4,45 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Yours_Taste_cream_cheese_with_chives_smietankowy_ze_szczypiorkiem/29648.html






Shopping Cart