Polmlek Extra butter

| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 3062 kJ / 745 kcal |
| Tłuszcz | 82 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 51 g |
| Węglowodany | 0,6 g |
| w tym cukry | 0,6 g |
| Białko | 0,7 g |
| Sól | 0,50 g |
| Mleko : | Zawiera |
ul. Magazynowa 8
86-300 Grudziądz
ul. Magazynowa 8
86-300 Grudziądz
price: 5,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Laciate_Butter_83_fat/21053.htmlprice: 13,51 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Traditional_Irish_Kerrygold_Butter_irlandzkie/25441.htmlprice: 10,60 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Danish_Lurpak_butter_lightly_salted_solone/35891.html2026-07-10
price: 5,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Piatnica_Country_butter_83/55794.htmlprice: 5,51 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Maluta_Butter_extra/61218.htmlprice: 11,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Clarified_butter_99.9_fat_milk_99.9_tl._mlecznego/77111.html






Shopping Cart