Melissa Primo Gusto A meal for a crispy pizza

| Wartości odżywcze (%) | Wartość Odżywcza w 100 g |
|---|---|
| Wartość Energetyczna | 1523 kJ / 359 kcal |
| Tłuszcz | 0,5 g |
| w tym: Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Węglowodany | 77 g |
| w tym: Cukry | 1,9 g |
| Białko | 9,8 g |
| Sól | 0,0 g |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
price: 5,13 zł
PLN https://en.dodomku.pl/potato_flour/25919.htmlMąka ziemniaczana\n\nOtrzymywana jest przez mechaniczne oddzielenie ziarenek skrobi od pozostałych części składowych ziemniaka. Gotowy produkt to biały proszek bez smaku i zap(...)
price: 6,14 zł
PLN https://en.dodomku.pl/potato_flour/31788.htmlprice: 7,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Organic_wholemeal_spelled_flour_type_2000_ekologiczna_typ_2000/39580.html2026-12-31
Skład: mąka ryżowa pełnoziarnista* 100% (składniki ekologiczne objęte certyfikatem kontroli). Opis:Ekologiczna mąka ryżowa jest mąką pełnoziarnistą, tzn. pochodzi z pełnego pr(...)
price: 9,24 zł
PLN https://en.dodomku.pl/rice_flour_BIO_500_g_of_whole_grains_BIO_PLANET_pelnoziarnista_BIO/40331.html2027-02-28
price: 9,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Organic_whole_wheat_flour_._buckwheat_pelnoziarnista_BIO/40333.html2027-01-26
price: 7,43 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Organic_millet_flour_ekologiczna/40337.html2026-11-12
price: 16,76 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Dary_Natury_BIO_acorn_flour_glutenfree_bezglutenowa/46596.html2027-12-04
price: 7,76 zł
PLN https://en.dodomku.pl/primo_gusto_lasagna_noodles_lasagne/27860.html2028-01-22
price: 5,68 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Spaghetti_pasta_primo_gusto_no_6_no_6/31480.htmlprice: 7,20 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Primo_Gusto_Tagliatelle_Pasta/77570.html2027-12-16






Shopping Cart