Melvit beans Giants

| Wartości odżywcze (%) | suchego produktu w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1295 kJ / 308 kcal |
| Tłuszcz | 1,5 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Węglowodany | 45 g |
| - w tym cukry | 9 g |
| Błonnik | 21 g |
| Białko | 18 g |
| Sól | 0,01 g |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
How to add an opinion?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: dość dobry 3/5
Na podstawie 3 ocen.
price: 12,27 zł
PLN https://en.dodomku.pl/beans_beautiful_Jas_Tyczny/29751.htmlprice: 7,36 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Hansel_beautiful_dwarf_beans_Karlowy/32662.htmlprice: 12,58 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Bio_Planet_Red_Kidney_Beans_BIO_BIO/39707.html2027-09-19
price: 9,70 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Bio_Planet_BIO_white_beans/39708.htmlprice: 10,69 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Bio_Planet_BIO_mung_beans/39857.htmlprice: 9,57 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Melvit_haricot_beans/50527.html2027-11-02
price: 3,84 zł
PLN https://en.dodomku.pl/oatmeal_Instant_blyskawiczne/18607.htmlprice: 5,13 zł
PLN https://en.dodomku.pl/potato_flour/25919.htmlprice: 3,26 zł
PLN https://en.dodomku.pl/split_peas_._half/29753.htmlprice: 5,17 zł
PLN https://en.dodomku.pl/roasted_buckwheat_groats/32330.htmlprice: 3,90 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Extra_fine_semolina/32389.htmlprice: 6,27 zł
PLN https://en.dodomku.pl/buckwheat_groats_4x100g_white/32483.htmlprice: 5,33 zł
PLN https://en.dodomku.pl/buckwheat_groats_roasted_4x100g/32497.htmlprice: 6,54 zł
PLN https://en.dodomku.pl/barley_groats_rural/33696.html






Shopping Cart