Merci Santa milk chocolate

| Wartości odżywcze (%) | na 100 g: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2420 kJ/581 kcal |
| Tłuszcz | 38,2 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 23,8 g |
| Węglowodany | 50,6 g |
| w tym cukry | 49,8 g |
| Białko | 7,1 g |
| Sól | 0,15 g |
| Migdały : | Może zawierać |
| Jęczmień : | Może zawierać |
| Orzechy laskowe : | Może zawierać |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
| Pszenica : | Może zawierać |
cukier, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, mleko w proszku pełne, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), orzechy laskowe (3,8 %), migdały (3,4 %), śmietanka w proszku, mleko w prosz(...)
price: 23,38 zł
PLN https://en.dodomku.pl/bomboniera/18174.htmlsuszony kokos (25,5 %), tłuszcze roślinne (palmowy, shea), cukier, MIGDAŁ (8 %), MLEKO odtłuszczone w proszku, SERWATKA w proszku, mąka PSZENNA, skrobia z tapioki, aromaty, em(...)
price: 18,17 zł
PLN https://en.dodomku.pl/raffaello_bomboniera/18176.htmlcukier, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), orzechy laskowe, syrop glukozowy, odtłuszczone mleko w proszku, substancja utrzymująca wilgoć: sorbitole, miazga kakaowa, mleko zagę(...)
price: 8,42 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Toffifee_chocolate_box/18177_2429570_842.htmlczekolada deserowa 50 % (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz mleczny, emulgator: lecytyny sojowe, aromat), syrop glukozowy, cukier, mleko zagęszczone słodzone, sp(...)
price: 27,68 zł
PLN https://en.dodomku.pl/bomboniera_barrel_warming_pleasure_200g_Rozgrzewajaca_Przyjemnosc/23098.htmlcukier, miazga kakaowa, syrop glukozowy, wiśnie, tłuszcz kakaowy, spirytus (5%), koncentrat soku wiśniowego, mleko w proszku pełne, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mlecz(...)
price: 25,62 zł
PLN https://en.dodomku.pl/cherries_in_liqueur_chocolates_czekoladki/37410.htmlorzeszki arachidowe 26 %, cukier, biała polewa 16,8 % [cukier, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), serwatka w proszku (z mleka), emulgator: lecytyny, aromat naturalny], tłuszcz (...)
price: 46,78 zł
PLN https://en.dodomku.pl/White_Castle_trivia/38513.htmlśliwki kandyzowane 37% (śliwki, cukier, syrop glukozowo-fruktozowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy), cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz palmowy, kakao o ob(...)
price: 24,62 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Solidarity_Nalecznowska_Plum_in_chocolate_Naleczowska_w_czekoladzie/45197.htmlprice: 9,67 zł
PLN https://en.dodomku.pl/100_g_of_dark_chocolate/40857.html2027-02-01
cukier , śmietanka w proszku (16,7%) , tłuszcz kakaowy , orzechy laskowa (15%) , miazga kakaowa , migdały (5%) , maślanka w proszku , laktoza , emulgator: lecytyna so(...)
price: 10,49 zł
PLN https://en.dodomku.pl/milk_chocolate_with_pieces_of_hazelnuts_and_almonds_z_kawalkami_orzechow_laskowych_i_migdalow/40859_2427894_1049.html2026-12-01
cukier , tłuszcz kakaowy , śmietanka w proszku (16,6%) , miazga kakaowa , pełne mleko w proszku (2,9%) , maślanka w proszku , emulgator: lecytyna sojowa , aromat , Ma(...)
price: 9,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/creamy_chocolate/40860.html2026-10-01






Shopping Cart