Metelliana Tomatoes pelati Without the peel

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza (Średnio w 100 g) |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 116 kJ |
| Wartość energetyczna | 28 kcal |
| Tłuszcz | 0,8 g |
| w tym kwasy nasycone | 0,3 g |
| Węglowodany | 4,0 g |
| w tym cukry | 3,7 g |
| Błonnik | 1,1 g |
| Białko | 1,0 g |
| Sól | 0,04 g |
How to add an opinion?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
price: 5,29 zł
PLN https://en.dodomku.pl/sliced_tomatoes_canned/35363.htmlprice: 5,26 zł
PLN https://en.dodomku.pl/whole_tomatoes_canned/35364.htmlobrane pomidory pelati*, sok pomidorowy*, regulator kwasowości: kwas cytrynowy (*certyfikowany składnik ekologiczny)
price: 9,14 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Alce_Nero_pelati_tomatoes_Skinless_BIO_tin_Bez_skory_w_puszce_BIO/39633.htmlprice: 7,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/La_Bio_Idea_Sliced_tomatoes_Skinless_BIO_Bez_skory_BIO/39637.htmlprice: 4,27 zł
PLN https://en.dodomku.pl/tomatoes_own_juice_wlasnym/41559.htmlprice: 4,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/sliced_tomatoes_classical_klasyczne/43027.htmlprice: 4,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Podravka_whole_tomatoes_Without_the_skin_Bez_skorki_w_soku_pomidorowym/43028.htmlpomidory (60 %), sok pomidorowy, sól, czosnek (0,4 %), oregano (0,3 %), regulator kwasowości: kwas cytrynowy
price: 5,45 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Dawtona_sliced_tomatoes_in_a_tin_with_garlic_z_czosnkiem/45104.htmlprice: 6,14 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Metelliana_peeled_tomatoes._cubes_kostka/91190.htmlprice: 8,52 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Metelliana_tomatoes_shredded_without_skin_bez_skorki/52444.html2026-12-31
price: 5,52 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Metellaana_Chickpeas_in_brine/69887.html






Shopping Cart