Mieszko Amoretta Classic Pralines in milk chocolate

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza 100 g |
|---|---|
| energia | 2322 kJ / 557 kcal |
| tłuszcz | 35 g |
| w tym: nasycone kwasy tłuszczowe | 23 g |
| węglowodany | 54 g |
| w tym: cukry | 53 g |
| białko | 5,5 g |
| sól | 0,25 g |
| Migdały : | Może zawierać |
| Orzechy brazylijskie : | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca : | Może zawierać |
| Jaja : | Może zawierać |
| Orzechy laskowe : | Zawiera |
| Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : | Może zawierać |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Zawiera |
| Orzeszki pekan : | Może zawierać |
| Pistacje/orzechy pistacjowe : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
| Orzechy włoskie : | Może zawierać |
| Pszenica : | Może zawierać |
czekolada mleczna (55 %) [cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, serwatka w proszku (z mleka), miazga kakaowa, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), emulgatory: lecytyny (...)
price: 12,86 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Amoretta_Desserts_Milk_Chocolate_Pralines_czekoladzie_mlecznej/117836.html2027-01-08
cukier, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, mleko w proszku pełne, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), orzechy laskowe (3,8 %), migdały (3,4 %), śmietanka w proszku, mleko w prosz(...)
price: 23,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/bomboniera/18174.htmlsuszony kokos (25,5 %), tłuszcze roślinne (palmowy, shea), cukier, MIGDAŁ (8 %), MLEKO odtłuszczone w proszku, SERWATKA w proszku, mąka PSZENNA, skrobia z tapioki, aromaty, em(...)
price: 18,17 zł
PLN https://en.dodomku.pl/raffaello_bomboniera/18176.htmlcukier, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), orzechy laskowe, syrop glukozowy, odtłuszczone mleko w proszku, substancja utrzymująca wilgoć: sorbitole, miazga kakaowa, mleko zagę(...)
price: 9,76 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Toffifee_chocolate_box/18177.htmlcukier, czekolada (19 %) [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny (z soi) i E 476; aromat], kakao o ob(...)
price: 10,68 zł
PLN https://en.dodomku.pl/truffles/23059.htmlcukier, orzeszki arachidowe (25 %), czekolada (19 %) [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny (z soi) (...)
price: 10,60 zł
PLN https://en.dodomku.pl/peanut_Michaszki/23062.htmlcukier, czekolada (25 %) [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny (z soi) i E 476; aromat], marcepan ((...)
price: 10,77 zł
PLN https://en.dodomku.pl/marzipan_chocolates/32463.htmlprice: 1,79 zł
PLN https://en.dodomku.pl/eucaliptus_candy_with_eucalyptus_and_menthol_z_eukaliptusem_i_mentolem/38847.htmlcukier, syrop glukozowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromaty, koncentraty soków owocowych 0,1 % [cytrynowy, pomarańczowy, jabłkowy, malinowy, czarnej porzeczki (w pr(...)
price: 2,38 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Fruity_hard_candy/38940.htmlprice: 2,68 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Icy_ice/38943.htmlcukier, sok jabłkowy z zagęszczonego soku jabłkowego (25 %), syrop glukozowy, mąka pszenna, tłuszcz rośliny (palmowy, shea), regulatory kwasowości: kwas jabłkowy, kwas cytryno(...)
price: 3,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Zozole_rainbow_jelly_beans_with_sour_cupcakes_posypka/39436.htmlcukier, sok jabłkowy z zagęszczonego soku jabłkowego (25 %), syrop glukozowy, mąka pszenna, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, regulato(...)
price: 3,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Zozole_sticks_._fruit_jellies_with_sugar_paste_z_pasta_cukrowa/39437.html






Shopping Cart