Milandia garden Naturally flavored with Mascarpone Cream

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1143 kJ/276 kcal |
| Tłuszcz | 24 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 16 g |
| Węglowodany | 5,0 g |
| w tym cukry | 5,0 g |
| Białko | 10 g |
| Sól | 1,0 g |
| *Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal). | |
| Opakowanie 150 g zawiera 8 porcji produktu. |
| Mleko : | Zawiera |
price: 6,38 zł
PLN https://en.dodomku.pl/cream_cheese._sliced_w_plastrach/32943.html2026-05-28
serek śmietankowy 93,5 %, żelatyna wieprzowa, białka mleka, sól, płatki papryki suszonej 1 %, ekstrakty przypraw (papryka, chili)
price: 6,38 zł
PLN https://en.dodomku.pl/cream_cheese_with_red_pepper_sliced_z_papryka_w_plastrach/32944.html2026-05-21
price: 7,14 zł
PLN https://en.dodomku.pl/cream_cheese_with_herbs._sliced_z_ziolami_w_plastrach/32945_2420616_714.html2026-05-21
pasteryzowane mleko owcze, pasteryzowane mleko kozie (stanowi maksymalnie 30% mieszanki), sól, kultury mleczarskie, stabilizator: chlorek wapnia, podpuszczka, zawartość tłuszc(...)
price: 13,62 zł
PLN https://en.dodomku.pl/President_Greek_Feta_Cheese/99088_2421045_1362.html2026-07-07
Ser solankowy 74% (mleko, sól, regulator kwasowości: lakton kwasu glukonowego), woda 7,7% papryka marynowana (papryka, ocet, cukier, sól, stabilizator E 509), żelatyna wieprzo(...)
price: 6,25 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Favita_sandwich_cheese_with_paprika_z_papryka/105578.htmlSer solankowy 75% (mleko, sól, regulator kwasowości: lakton kwasu glukonowego), masło, woda, żelatyna wieprzowa, błonnik roślinny-bambusowy, stabilizatory: karagen, mączka chl(...)
price: 6,25 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Classic_Favita_cheese_sliced_klasyczna/109066.htmlprice: 4,39 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Piatnica_cottage_cheese/19765.htmlprice: 3,37 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Country_Cheese_with_chives_ze_szczypiorkiem/19766_2422668_337.htmlprice: 3,67 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Country_Cheese_light/19767.htmlprice: 3,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Piatnica._cream_for_soups_18/19857.htmlprice: 10,39 zł
PLN https://en.dodomku.pl/mascarpone_cheese/25750.htmlprice: 22,19 zł
PLN https://en.dodomku.pl/curd_cheesecakes_ground_to_1kg_do_sernikow_1kg/28065.html2026-06-14
price: 4,45 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Yours_Taste_natural_cream_cheese_smietankowy_naturalny/29647.html






Shopping Cart