Dairy goat milk compress , creamy shower soap

Ziaja mleczna pielęgnacja - Skutecznie oczyszcza skórę. - Przywraca uczucie świeżości i komfortu. mleczna receptura - Zawiera delikatne składniki myjące pochodzenia roślinnego. - Działa łagodnie na skórę, nie wysusza jej i nie powoduje podrażnień. kompleks składników koziego mleka - bogaty w proteiny, kwasy organiczne, lipidy, węglowodany oraz witaminy A i D. Zwiększa elastyczność skóry, zapobiega wiotczeniu, opóźnia procesy starzenia. Odżywia i doskonale nawilża naskórek. D-panthenol - nawilża skórę oraz skutecznie łagodzi podrażnienia. Formuła przyjazna dla środowiska 95 % składników pochodzenia naturalnego pH naturalne Preparat testowany dermatologicznie
Dairy goat milk compress , creamy shower soapDairy goat milk compress , creamy shower soap
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

expiry date:

2029-02-28

pojemność

cena za litr

21,68 zł / l

kraj

Country of origin

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887009924

5901887009924

price: 10,84 zł

10.84 PLN 2029-02-28 NewCondition
Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Glycol Distearate, Glyceryl Oleate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Panthenol, Lactobacillus/Milk Solids/Glycine Soja (Soybean) Oil Ferment, Cyclodextrin, Propylene Glycol, Goat Milk Extract, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Parfum (Fragrance), Citric Acid
mleczna pielęgnacja - Skutecznie oczyszcza skórę. - Przywraca uczucie świeżości i komfortu. mleczna receptura - Zawiera delikatne składniki myjące pochodzenia roślinnego. - Działa łagodnie na skórę, nie wysusza jej i nie powoduje podrażnień. kompleks składników koziego mleka - bogaty w proteiny, kwasy organiczne, lipidy, węglowodany oraz witaminy A i D. Zwiększa elastyczność skóry, zapobiega wiotczeniu, opóźnia procesy starzenia. Odżywia i doskonale nawilża naskórek. D-panthenol - nawilża skórę oraz skutecznie łagodzi podrażnienia. Formuła przyjazna dla środowiska 95 % składników pochodzenia naturalnego pH naturalne Preparat testowany dermatologicznie
Features:rodzinne opakowanie
brand:Ziaja
Preparation and use:Sposób użycia: Do mycia stosować niewielką ilość żelu. Przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych.
Type of packaging:Butelka plastikowa
Country of origin:Polska
Producer's address:
Return address:
Ziaja cocoa butter, creamy shower Ziaja cocoa butter, creamy shower
soap 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
15
expiry date 2029-02-28
Ziaja Ziaja olive shower gel, a Ziaja Ziaja olive shower gel, a
natural skin conditioner 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
8
expiry date
2029-02-28
Ziaja Ziaja Maziajki Żel Ziaja Ziaja Maziajki Żel
do kąpieli 500 ml
21,58zł/l

price: 10,79 zł

PLN
1
13
expiry date 2029-01-30
Ziaja Ziaja kremowy żel myjący Ziaja Ziaja kremowy żel myjący
500 ml
21,62zł/l

price: 10,81 zł

PLN
1
13
expiry date
2029-01-31
Ziaja Ziaja marshmallow żel pod Ziaja Ziaja marshmallow żel pod
prysznic 500 ml
25,44zł/l

price: 12,72 zł

PLN
1
15
expiry date
2028-07-30
Ziaja Ziaja kremowy żel myjący Ziaja Ziaja kremowy żel myjący
500 ml
21,62zł/l

price: 10,81 zł

PLN
1
13
expiry date
2029-01-31
Ziaja Ziaja kremowy żel myjący Ziaja Ziaja kremowy żel myjący
500 ml
21,62zł/l

price: 10,81 zł

PLN
1
10
expiry date
2029-01-31
Fa active sport shower gel ginkgo Fa active sport shower gel ginkgo
400 ml
32,48zł/l

price: 12,99 zł

PLN
1
2
Ziaja intima intimate hygiene wash Ziaja intima intimate hygiene wash
peach 500.00 ml
22,48zł/l

price: 11,24 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-04-30
Ziaja vitamin tonic every type of Ziaja vitamin tonic every type of
mature skin 200 ml
49,20zł/l

price: 9,84 zł

PLN
1
12
expiry date
2028-12-31
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

price: 8,62 zł

PLN
1
15
expiry date
2028-10-30
Ziaja Ziaja calendula milk for Ziaja Ziaja calendula milk for
make-up removal normal, dry skin 200 ml
61,40zł/l

price: 12,28 zł

PLN
1
12
expiry date
2028-12-31
Ziaja creamy liquid for intimate Ziaja creamy liquid for intimate
hygiene with lactic acid protective 200 ml
41,40zł/l

price: 8,28 zł

PLN
1
9
expiry date
2028-07-30
Ziaja Ziaja two-phase de-makeup, Ziaja Ziaja two-phase de-makeup,
eye makeup remover 120 ml
81,50zł/l

price: 9,78 zł

PLN
1
12
expiry date 2029-02-28
Ziaja Ziaja
50 ml
162,80zł/l

price: 8,14 zł

PLN
1
6
expiry date
2028-08-30
Ziaja cocoa butter, improves skin Ziaja cocoa butter, improves skin
tone , cream normal skin , dry 50 ml
145,60zł/l

price: 7,28 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-05-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5