Milka Chocolate Yogurt

| Wartości odżywcze (%) | per 100g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2387 kJ |
| 573 kcal | |
| Tłuszcz | 37.00 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 21.00 g |
| Węglowodany | 56.00 g |
| Cukry ogółem | 55.00 g |
| Błonnik | 1.10 g |
| Białko | 4.40 g |
| Równoważna zawartość soli | 0.18 g |
| Migdały : | Może zawierać |
| Orzechy brazylijskie : | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Orzechy laskowe : | Zawiera |
| Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : | Może zawierać |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzeszki pekan : | Może zawierać |
| Pistacje/orzechy pistacjowe : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
| Orzechy włoskie : | Może zawierać |
| Pszenica : | Może zawierać |
How to add an opinion?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5
Na podstawie 5 ocen.
cukier trzcinowy*(31%), orzechy laskowe*(23%), tłuszcz kakaowy*, mleko w proszku pełne*(17%), masa kakaowa*, wanilia*. (*certyfikowany składnik ekologiczny). Masa kakaowa mini(...)
price: 22,40 zł
PLN https://en.dodomku.pl/milk_chocolate_with_nuts_bio_z_orzechami_BIO/40078.html2027-04-12
cukier trzcinowy* (39%), tłuszcz kakaowy*, mleko w proszku pełne* (22%), masa kakaowa*, wanilia*. Masa kakaowa min. 36% (*certyfikowany składnik ekologiczny)
price: 21,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Organic_milk_chocolate/40144.htmlcukier, MLEKO w proszku pełne (20 %), tłuszcz kakaowy¹, miazga kakaowa¹, miazga z ORZECHÓW LASKOWYCH, emulgator: lecytyny (z SOI), Czekolada mleczna: masa kakaowa minimum 30 %(...)
price: 8,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Ritter_Sport_Alpine_milk_chocolate_alpejska/41581.htmlcukier, tłuszcz kakaowy, śmietanka w proszku (13 %), miazga kakaowa, mleko pełne w proszku (5,4 %), tłuszcz mleczny, emulgator (lecytyny (z soi)), ekstrakt wanilii, Masa kakao(...)
price: 7,52 zł
PLN https://en.dodomku.pl/chocolate_pelnomleczna/42731_2419493_752.htmlczekolada mleczna 50 % (cukier, mleko pełne w proszku, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny sojowe i E 476, aro(...)
price: 7,73 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Wedel_Milk_chocolate_with_chocolate_filling_z_czekoladowym_nadzieniem/112853.html2026-09-03
czekolada mleczna 50 % (cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny sojowe i E 476, aro(...)
price: 7,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/chocolate_toffee/18290.htmlcukier, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, odtłuszczone MLEKO w proszku, serwatka w proszku (z MLEKA), tłuszcz MLECZNY, pasta z ORZECHÓW LASKOWYCH, emulgatory (lecytyny SOJOWE, (...)
price: 6,83 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Milka_milk_chocolate_with_Alpine_milk_in_the_middle_of_aerated_Bubbly_alpejskiego_w_srodku_napowietrzona_Bubbly/53049.htmlcukier, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, odtłuszczone MLEKO w proszku, serwatka w proszku (z MLEKA), tłuszcz MLECZNY, emulgator (lecytyny SOJOWE), pasta z ORZECHÓW LASKOWYCH, (...)
price: 6,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Milka_Czekolada_mleczna/125774.html2026-11-03
mąka PSZENNA, cukier, olej palmowy, JAJA (5,5 %), ORZECHY LASKOWE, syrop glukozowy, MLEKO pełne w proszku, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, skrobia PSZENNA, substancje spulchn(...)
price: 5,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Milka_Pieguski_cookies_with_chocolate_and_nuts_i_orzechami/18222.htmlmąka PSZENNA, cukier, olej palmowy, JAJA (5,5%), MLEKO pełne w proszku, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, syrop glukozowy, skrobia PSZENNA, serwatka w proszku (z MLEKA), substa(...)
price: 5,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Milka_Pieguski_cookies_with_chocolate/18223.htmlcukier, olej palmowy, serwatka w proszku (z MLEKA), tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, odtłuszczone MLEKO w proszku, tłuszcz MLECZNY, emulgator (lecytyny SOJOWE), glukoza, aroma(...)
price: 6,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Chocolate_Strawberry_Yogurt_jogurtowa/23149.htmlmąka PSZENNA, cukier, olej palmowy, rodzynki, JAJA (5,5%), syrop glukozowy, MLEKO pełne w proszku, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, skrobia PSZENNA, substancje spulchniające ((...)
price: 5,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Milka_Pieguski_cookies_with_chocolate_and_raisins_i_rodzynkami/30128.htmlcukier, olej palmowy, tłuszcz kakaowy, syrop glukozowo-fruktozowy, odtłuszczone MLEKO w proszku, serwatka w proszku (z MLEKA), miazga kakaowa, przecier malinowy (2,5 %), tłusz(...)
price: 7,16 zł
PLN https://en.dodomku.pl/milk_chocolate_with_a_milky_filling_with_the_taste_of_raspberry_z_nadzieniem_mlecznym_o_smaku_malinowym/34540.htmlcukier, mąka PSZENNA, olej palmowy, pełne MLEKO w proszku, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, serwatka w proszku (z MLEKA), substancje spulchniające (węglany amonu, węglany sodu(...)
price: 10,20 zł
PLN https://en.dodomku.pl/cakes_with_large_chunks_of_chocolate_184g_czekolady/37214.html






Shopping Cart