Milka Oreo

| Wartości odżywcze (%) | per 100g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2319 kJ |
| 556 kcal | |
| Tłuszcz | 34.00 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 19.00 g |
| Węglowodany | 56.00 g |
| Cukry ogółem | 48.00 g |
| Błonnik | 1.70 g |
| Białko | 5.00 g |
| Równoważna zawartość soli | 0.39 g |
| Migdały : | Może zawierać |
| Orzechy brazylijskie : | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca : | Może zawierać |
| Orzechy laskowe : | Zawiera |
| Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : | Może zawierać |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzeszki pekan : | Może zawierać |
| Pistacje/orzechy pistacjowe : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
| Orzechy włoskie : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
How to add an opinion?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
cukier, olej palmowy, mąka PSZENNA, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, odtłuszczone MLEKO w proszku, serwatka w proszku (z MLEKA), tłuszcz MLECZNY, emulgator (lecytyny SOJOWE), (...)
price: 18,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Milka_Chocolate_biscuit_and_cake/40925.htmlczekolada mleczna 50 % (cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny sojowe i E 476, aro(...)
price: 7,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/chocolate_toffee/18290.htmlcukier, tłuszcz palmowy, mleko pełne w proszku, tłuszcz kakaowy, jogurt z mleka odtłuszczonego w proszku (8,7 %), miazga kakaowa, dekstroza, laktoza (z mleka), truskawki (0,9 (...)
price: 8,36 zł
PLN https://en.dodomku.pl/chocolate_strawberry_yoghurt_Jogurtowotruskawkowa/23033.htmlcukier, olej palmowy, serwatka w proszku (z MLEKA), tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, odtłuszczone MLEKO w proszku, tłuszcz MLECZNY, emulgator (lecytyny SOJOWE), glukoza, aroma(...)
price: 6,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Chocolate_Strawberry_Yogurt_jogurtowa/23149.htmlczekolada mleczna 50 % (cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny sojowe i E 476, aro(...)
price: 7,66 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Wedel_Milk_chocolate_with_raspberry_filling_z_nadzieniem_malinowym/33993.htmlcukier, olej palmowy, tłuszcz kakaowy, syrop glukozowo-fruktozowy, odtłuszczone MLEKO w proszku, serwatka w proszku (z MLEKA), miazga kakaowa, przecier malinowy (2,5 %), tłusz(...)
price: 7,16 zł
PLN https://en.dodomku.pl/milk_chocolate_with_a_milky_filling_with_the_taste_of_raspberry_z_nadzieniem_mlecznym_o_smaku_malinowym/34540.htmlcukier, olej palmowy, odtłuszczone MLEKO w proszku, tłuszcz kakaowy, mąka PSZENNA, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z MLEKA), tłuszcz MLECZNY, kakao w proszku o obniżonej z(...)
price: 7,16 zł
PLN https://en.dodomku.pl/for_you_oreo_milk_chocolate_with_vanilla_cream_and_crushed_Oreo_cookie_pieces_mleczna_z_kremem_waniliowym_i_pokruszonymi_kawalkami_ciasteczek_Oreo/37948.htmlmąka PSZENNA, cukier, olej palmowy, JAJA (5,5 %), ORZECHY LASKOWE, syrop glukozowy, MLEKO pełne w proszku, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, skrobia PSZENNA, substancje spulchn(...)
price: 5,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Milka_Pieguski_cookies_with_chocolate_and_nuts_i_orzechami/18222.htmlmąka PSZENNA, cukier, olej palmowy, JAJA (5,5%), MLEKO pełne w proszku, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, syrop glukozowy, skrobia PSZENNA, serwatka w proszku (z MLEKA), substa(...)
price: 5,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Milka_Pieguski_cookies_with_chocolate/18223.htmlcukier, olej palmowy, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, odtłuszczone MLEKO w proszku, serwatka w proszku (z MLEKA), odtłuszczony JOGURT w proszku (2,5 %), tłuszcz MLECZNY, emul(...)
price: 7,16 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Milka_Chocolate_Yogurt/23150.htmlmąka PSZENNA, cukier, olej palmowy, rodzynki, JAJA (5,5%), syrop glukozowy, MLEKO pełne w proszku, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, skrobia PSZENNA, substancje spulchniające ((...)
price: 5,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Milka_Pieguski_cookies_with_chocolate_and_raisins_i_rodzynkami/30128.htmlcukier, mąka PSZENNA, olej palmowy, pełne MLEKO w proszku, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, serwatka w proszku (z MLEKA), substancje spulchniające (węglany amonu, węglany sodu(...)
price: 10,20 zł
PLN https://en.dodomku.pl/cakes_with_large_chunks_of_chocolate_184g_czekolady/37214.htmlmąka PSZENNA, cukier, olej palmowy, kawałki ORZECHÓW LASKOWYCH, MLEKO pełne w proszku, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, substancje spulchniające (węglany amonu, węglany sodu, (...)
price: 10,16 zł
PLN https://en.dodomku.pl/cakes_with_large_chunks_of_chocolate_and_nuts_184g_czekolady_i_orzechow/37215.htmlcukier, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, odtłuszczone MLEKO w proszku, serwatka w proszku (z MLEKA), tłuszcz MLECZNY, pasta z ORZECHÓW LASKOWYCH, emulgatory (lecytyny SOJOWE, (...)
price: 7,16 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Milka_milk_chocolate_with_Alpine_milk_in_the_middle_of_aerated_Bubbly_alpejskiego_w_srodku_napowietrzona_Bubbly/53049.html






Shopping Cart