Milka Oreo Chocolate cocoa biscuits and milk filling with vanilla flavor on milk chocolate

Milka
52Milka Oreo Chocolate cocoa biscuits and milk filling with vanilla flavor on milk chocolate
Nierozłączni jak Milka i Oreo. Milka Oreo Sandwich to połączenie delikatnej czekolady Milka z mleka alpejskiego i mini ciasteczek Oreo Orginal. Niezrównane doświadczenie smakowe, innowacyjny kształt oraz ciekawa tekstura. Idealna przekąska na każdą okazję. Od ponad 100 lat inspirujemy chwile prawdziwej więzi między rodzinami, przyjaciółmi i nieznajomymi! Dlatego wszystkie produkty Milka zachęcają do wspólnego cieszenia i dzielenia się nimi.
Milka Oreo Chocolate cocoa biscuits and milk filling with vanilla flavor on milk chocolateMilka Oreo Chocolate cocoa biscuits and milk filling with vanilla flavor on milk chocolate
masa netto

masa netto

92 g

data przydatności

expiry date:

2027-01-09

pojemność

cena za kilogram

69,67 zł / kg

kraj

Country of origin

Węgry

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7622210826053

7622210826053

price: 6,41 zł

6.41 PLN 2027-01-09 NewCondition
cukier, mąka PSZENNA, tłuszcz kakaowy, odtłuszczone MLEKO w proszku, olej palmowy, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z MLEKA), tłuszcz MLECZNY, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu (1,5 %), syrop glukozowo-fruktozowy, skrobia PSZENNA, emulgator (lecytyny SOJOWE), substancje spulchniające (E 503, E 501, E 500), sól, regulator kwasowości (E 524), aromaty
Wartości odżywcze (%)per 100g
Wartość energetyczna2168 kJ
518 kcal
Tłuszcz27.00 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone16.00 g
Węglowodany61.00 g
Cukry ogółem50.00 g
Błonnik2.10 g
Białko5.70 g
Równoważna zawartość soli0.51 g

Migdały : Może zawierać
Orzechy brazylijskie : Może zawierać
Orzechy nerkowca : Może zawierać
Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzeszki pekan : Może zawierać
Pistacje/orzechy pistacjowe : Może zawierać
Soja : Zawiera
Orzechy włoskie : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Nierozłączni jak Milka i Oreo. Milka Oreo Sandwich to połączenie delikatnej czekolady Milka z mleka alpejskiego i mini ciasteczek Oreo Orginal. Niezrównane doświadczenie smakowe, innowacyjny kształt oraz ciekawa tekstura. Idealna przekąska na każdą okazję. Od ponad 100 lat inspirujemy chwile prawdziwej więzi między rodzinami, przyjaciółmi i nieznajomymi! Dlatego wszystkie produkty Milka zachęcają do wspólnego cieszenia i dzielenia się nimi.
brand:Milka
Legally regulated product name:Ciastka kakaowe (26 %) i nadzienie mleczne o smaku waniliowym (9,5 %) na czekoladzie mlecznej z mleka alpejskiego.
Storage:Przechowywać w suchym miejscu. Chronić przed ciepłem.
Type of packaging:Folia kurczliwa
Country of origin:Węgry
Producer's address:Mondelez Polska S.A. ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa
Return address:Mondelez Polska S.A. ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa 801 066 006
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Wedel chocolate toffee Wedel chocolate toffee
    expiry date 2027-01-14
    Milka Chocolate Strawberry Milka Chocolate Strawberry
    - Yogurt 100 g
    67,80zł/kg

    price: 6,78 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2027-08-08
    Wedel Wedel Milk chocolate with Wedel Wedel Milk chocolate with
    raspberry filling 100 g
    78,20zł/kg

    price: 7,82 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-02-04
    Milka milk chocolate with a milky Milka milk chocolate with a milky
    filling with the taste of raspberry 100 g
    64,70zł/kg

    price: 6,47 zł

    PLN
    1
    20
    expiry date 2027-01-19
    Wedel e chocolate filled with Wedel e chocolate filled with
    strawberry milk 100 g
    78,40zł/kg

    price: 7,84 zł

    PLN
    1
    38
    expiry date 2027-04-02
    Milka caramel milk chocolate with Milka caramel milk chocolate with
    caramel nadzienim 100 g
    64,20zł/kg

    price: 6,42 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2027-01-27
    Milka for you oreo milk chocolate Milka for you oreo milk chocolate
    with vanilla cream and crushed Oreo cookie pieces 100 g
    67,80zł/kg

    price: 6,78 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2027-02-09
    Milka Milka Chocolate biscuit and Milka Milka Chocolate biscuit and
    cake 300 g
    63,30zł/kg

    price: 18,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-03-23
    Milka Milka Oreo Milka Milka Oreo
    expiry date 2027-02-23
    Milka Milka Pieguski cookies with Milka Milka Pieguski cookies with
    chocolate and nuts 135 g
    44,37zł/kg

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-04-28
    Milka Milka Pieguski cookies with Milka Milka Pieguski cookies with
    chocolate 135 g
    42,96zł/kg

    price: 5,80 zł

    PLN
    1
    29
    expiry date 2027-03-27
    Milka Milka Chocolate Yogurt Milka Milka Chocolate Yogurt
    expiry date 2027-06-10
    Milka Milka Pieguski cookies with Milka Milka Pieguski cookies with
    chocolate and raisins 135 g
    44,37zł/kg

    price: 5,99 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2027-04-19
    Milka Milka White Bubbly aerated Milka Milka White Bubbly aerated
    milk chocolate with white chocolate 95 g
    68,11zł/kg

    price: 6,47 zł

    PLN
    1
    62
    expiry date 2027-07-14
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5