Milka Pieguski cookies with chocolate and nuts

| Wartości odżywcze (%) | per 100g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2120 kJ |
| 507 kcal | |
| Tłuszcz | 27.00 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 12.00 g |
| Węglowodany | 59.00 g |
| Cukry ogółem | 29.00 g |
| Błonnik | 2.00 g |
| Białko | 6.60 g |
| Równoważna zawartość soli | 0.87 g |
| Migdały : | Może zawierać |
| Orzechy brazylijskie : | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca : | Może zawierać |
| Jaja : | Zawiera |
| Orzechy laskowe : | Zawiera |
| Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : | Może zawierać |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzeszki pekan : | Może zawierać |
| Pistacje/orzechy pistacjowe : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
| Orzechy włoskie : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
How to add an opinion?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 2 ocen.
- 2024-06-11 13:54:19Andrzej Tarasewicz
mąka PSZENNA, cukier, olej palmowy, JAJA (5,5%), MLEKO pełne w proszku, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, syrop glukozowy, skrobia PSZENNA, serwatka w proszku (z MLEKA), substa(...)
price: 5,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Milka_Pieguski_cookies_with_chocolate/18223.htmlmąka PSZENNA, cukier, olej palmowy, rodzynki, JAJA (5,5%), syrop glukozowy, MLEKO pełne w proszku, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, skrobia PSZENNA, substancje spulchniające ((...)
price: 5,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Milka_Pieguski_cookies_with_chocolate_and_raisins_i_rodzynkami/30128.htmlmąka pszenna, nadzienie 11% [przecier jabłkowy zagęszczony 7,2%, cukier, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), substancja żelująca (pektyny), substancja zagęszczająca (skrobi(...)
price: 4,19 zł
PLN https://en.dodomku.pl/mini_apple_pie_trifle_layered_biscuits_herbatniki_przekladane/43561.html2027-01-30
produkty pochodzące z pełnego ziarna owsa 61% (płatki owsiane, mąka owsiana), tłuszcz palmowy nieutwardzony***, nierafinowany cukier trzcinowy, żurawina słodzona suszona 6,4% (...)
price: 5,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/oatmeal_cookies_with_cranberries_z_zurawina/44919.htmlmąka PSZENNA, cukier, tłuszcze roślinne (palma), serwatka w proszku (MLEKO), skrobia (PSZENICA), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, substancje spulchniające: węglany amonu(...)
price: 6,45 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Hit_Bahlsen_vanilla_awnings/18203.htmlmąka PSZENNA, cukier 21,5 %, olej palmowy, syrop glukozowo-fruktozowy, substancje spulchniające (węglany amonu, węglany sodu, difosforany), JAJA w proszku, sól, emulgator (ste(...)
price: 5,67 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Lakotki_cake_dessert_with_sugar_z_cukrem/20771.htmlcukier, olej palmowy, serwatka w proszku (z MLEKA), tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, odtłuszczone MLEKO w proszku, tłuszcz MLECZNY, emulgator (lecytyny SOJOWE), glukoza, aroma(...)
price: 6,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Chocolate_Strawberry_Yogurt_jogurtowa/23149.htmlcukier, olej palmowy, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, odtłuszczone MLEKO w proszku, serwatka w proszku (z MLEKA), odtłuszczony JOGURT w proszku (2,5 %), tłuszcz MLECZNY, emul(...)
price: 7,16 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Milka_Chocolate_Yogurt/23150.htmlcukier, olej palmowy, tłuszcz kakaowy, syrop glukozowo-fruktozowy, odtłuszczone MLEKO w proszku, serwatka w proszku (z MLEKA), miazga kakaowa, przecier malinowy (2,5 %), tłusz(...)
price: 7,16 zł
PLN https://en.dodomku.pl/milk_chocolate_with_a_milky_filling_with_the_taste_of_raspberry_z_nadzieniem_mlecznym_o_smaku_malinowym/34540.htmlcukier, mąka PSZENNA, olej palmowy, pełne MLEKO w proszku, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, serwatka w proszku (z MLEKA), substancje spulchniające (węglany amonu, węglany sodu(...)
price: 10,20 zł
PLN https://en.dodomku.pl/cakes_with_large_chunks_of_chocolate_184g_czekolady/37214.htmlmąka PSZENNA, cukier, olej palmowy, kawałki ORZECHÓW LASKOWYCH, MLEKO pełne w proszku, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, substancje spulchniające (węglany amonu, węglany sodu, (...)
price: 10,16 zł
PLN https://en.dodomku.pl/cakes_with_large_chunks_of_chocolate_and_nuts_184g_czekolady_i_orzechow/37215.htmlcukier, syrop glukozowy, tłuszcz kakaowy, odtłuszczone MLEKO w proszku, serwatka w proszku (z MLEKA), miazga kakaowa, syrop glukozowo-fruktozowy, olej palmowy, tłuszcz MLECZNY(...)
price: 7,16 zł
PLN https://en.dodomku.pl/caramel_milk_chocolate_with_caramel_nadzienim_z_karmelowym_nadzienim/37415.htmlcukier, olej palmowy, odtłuszczone MLEKO w proszku, tłuszcz kakaowy, mąka PSZENNA, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z MLEKA), tłuszcz MLECZNY, kakao w proszku o obniżonej z(...)
price: 7,16 zł
PLN https://en.dodomku.pl/for_you_oreo_milk_chocolate_with_vanilla_cream_and_crushed_Oreo_cookie_pieces_mleczna_z_kremem_waniliowym_i_pokruszonymi_kawalkami_ciasteczek_Oreo/37948.htmlcukier, olej palmowy, mąka PSZENNA, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, odtłuszczone MLEKO w proszku, serwatka w proszku (z MLEKA), tłuszcz MLECZNY, emulgator (lecytyny SOJOWE), (...)
price: 18,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Milka_Chocolate_biscuit_and_cake/40925.html






Shopping Cart