Mlekovita Cottage Cheese Polish Lean

| Wartości odżywcze (%) | w 100 g: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 407 kJ/ 96 kcal |
| Tłuszcz | 0,2 g |
| w tym kwasy nasycone | 0,1 g |
| Węglowodany | 3,5 g |
| w tym cukry | 3,5 g |
| Białko | 20 g |
| Sól | 0,10 g |
| Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu. |
| Mleko : | Zawiera |
price: 5,51 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Maluta_cottage_cheese_minced_3_times_fresh_semiskimmed_swiezy_poltlusty/82128.htmlprice: 6,79 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Bio_Planet_Tofu_natural_BIO/107771.htmlprice: 7,20 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Bio_Planet_Tofu_BIO_smoked/107772.htmlprice: 5,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Polmlek_Favorite_semiskimmed_cottage_cheese_4.2_fat_4.2_tl./48985.htmlprice: 5,75 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Polmlek_Favorite_lean_cottage_cheese_0.7_fat_0.7_tl./48987.htmlprice: 5,43 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Polish_semifat_cottage_cheese_4_fat_4_tl./99229.htmlprice: 5,43 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Polish_cottage_cheese_fat_8_fat_8_tl./99230.htmlprice: 6,21 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Semifat_cottage_cheese_without_lactose._4_fat_bez_laktozy._4_tl./99487.htmlprice: 7,19 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Favita_cheese_made_of_cows_milk._blue_fat_18._Fatty_z_mleka_krowiego._niebieska_18_tluszczu_Tlusty/19770.htmlprice: 7,19 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Favita_cheese_made_from_cow39s_milk._yellow_12_fat_z_mleka_krowiego_12_tluszczu/19771.htmlprice: 3,68 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_UHT_milk_1.5_fat/22749.htmlprice: 2,46 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_UHT_milk_with_strawberry_flavor_truskawkowym/22789.html2026-08-26
price: 2,49 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_UHT_milk_with_vanilla_flavor_waniliowym/22790.html2026-09-16






Shopping Cart