Mlekovita Polish Butter without lactose 82% fat

| Wartości odżywcze (%) | w 100 g: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 3061 kJ/ 744 kcal |
| Tłuszcz | 82 g |
| w tym kwasy nasycone | 55 g |
| Węglowodany | 0,8 g |
| w tym cukry | 0,8 g |
| Białko | 0,8 g |
| Sól | 0,02 g |
| Laktoza : | Nie zawiera |
| Mleko : | Zawiera |
price: 6,29 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Laciate_Butter_83_fat/21053_2423261_629.htmlprice: 14,19 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Traditional_Irish_Kerrygold_Butter_irlandzkie/25441_2426147_1419.htmlprice: 5,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Piatnica_Country_butter_83/55794.htmlprice: 5,51 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Maluta_Butter_extra/61218.htmlprice: 11,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Clarified_butter_99.9_fat_milk_99.9_tl._mlecznego/77111.htmlprice: 11,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Sobik_Clarified_Butter/91267.htmlprice: 7,19 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Favita_cheese_made_of_cows_milk._blue_fat_18._Fatty_z_mleka_krowiego._niebieska_18_tluszczu_Tlusty/19770.htmlprice: 7,19 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Favita_cheese_made_from_cow39s_milk._yellow_12_fat_z_mleka_krowiego_12_tluszczu/19771.htmlprice: 4,35 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_UHT_milk_3.2/22748.htmlprice: 4,19 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_UHT_milk_1.5_fat/22749.htmlprice: 2,46 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_UHT_milk_with_strawberry_flavor_truskawkowym/22789.html2026-08-26
price: 2,49 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_UHT_milk_with_vanilla_flavor_waniliowym/22790.html2026-09-29
Mleko, czekolada w proszku 4,1% (kakao, cukier), cukier, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, stabilizator: karagen, aromat.
price: 2,39 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_UHT_milk_with_chocolate_flavor_czekoladowym/22791.html2026-10-26






Shopping Cart