
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1498 k / 361 kcal |
| Tłuszcz | 29 g |
| w tym kwasy nasycone | 19 g |
| Węglowodany | 0 g |
| w tym cukry | 0 g |
| Białko | 25 g |
| Sól | 1,6 g |
| Wapń | 800 mg - 100%* |
| * Dziennej Referencyjnej Wartości Spożycia wapnia (dla osoby dorosłej). |
| Mleko : | Zawiera |
price: 5,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Royal_from_Kolno_hard_cheese_hermetically_packaged_zolty_pakowany_hermetycznie/28124.htmlprice: 5,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/gouda_hard_cheese_slices/29417.htmlmleko, sól, kultury bakterii mlekowych, stabilizator: chlorek wapnia, barwniki: karoteny, annato norbiksyna
price: 5,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/gold_mazurka_hard_cheese_slices_plastry/30070.htmlprice: 5,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/salami_hard_cheese_slices_plastry/30072.htmlprice: 5,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Edam_hard_cheese_slices_plastry/30291.htmlprice: 5,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/smoked_gouda_hard_cheese_slices_zolty_plastry/30292.htmlmleko (wyprodukowane bez stosowania GMO), sól, kultury bakterii mlekowych, stabilizator: chlorek wapnia
price: 5,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Tilsit_hard_cheese_slices_plastry/32041.htmlprice: 7,19 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Favita_cheese_made_of_cows_milk._blue_fat_18._Fatty_z_mleka_krowiego._niebieska_18_tluszczu_Tlusty/19770.htmlprice: 7,19 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Favita_cheese_made_from_cow39s_milk._yellow_12_fat_z_mleka_krowiego_12_tluszczu/19771.htmlprice: 3,68 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_UHT_milk_1.5_fat/22749.htmlprice: 2,46 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_UHT_milk_with_strawberry_flavor_truskawkowym/22789.html2026-08-26
price: 2,49 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_UHT_milk_with_vanilla_flavor_waniliowym/22790.html2026-09-16
Mleko, czekolada w proszku 4,1% (kakao, cukier), cukier, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, stabilizator: karagen, aromat.
price: 2,49 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_UHT_milk_with_chocolate_flavor_czekoladowym/22791.html2026-09-17






Shopping Cart