Highlander milk wafer coated with cocoa and stuffing

Góralki
55
Ok.Highlander milk wafer coated with cocoa and stuffing
46Highlander milk wafer coated with cocoa and stuffing
Highlander milk wafer coated with cocoa and stuffingHighlander milk wafer coated with cocoa and stuffing
masa netto

masa netto

45 g

data przydatności

expiry date:

2027-04-29

pojemność

cena za kilogram

40,44 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8584004042089

8584004042089

price: 1,82 zł

1.82 PLN 2027-04-29 NewCondition
tłuszcze roślinne (palmowy, kokosowy), mąka pszenna, cukier, mleko pełne w proszku 12 %, serwatka (z mleka) w proszku, polewa kakaowa 7,5 % (cukier, tłuszcze roślinne; palmowy, Shea; kakao 17 % o obniżonej zawartości tłuszczu, serwatka (z mleka) w proszku, emulgatory: fosfatydy amonu, polirycynooleinian poliglicerolu, aromat), skrobia kukurydziana, olej roślinny (słonecznikowy), emulgatory (lecytyny), aromaty, substancje spulchniające (węglany sodu), żółtko jaja w proszku
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
Wartość energetyczna2303 kJ/550 kcal
Tłuszcz34 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone22 g
Węglowodany54 g
w tym cukry39 g
Błonnik1 g
Białko7 g
Sól0,4 g

Jaja : Zawiera
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
oryginał
brand:Góralki
Legally regulated product name:Wafelek w obwodowej polewie kakaowej z kremowym nadzieniem (71 %) mlecznym.
Storage:Przechowywać w suchym miejscu, chronić przed ciepłem.
Type of packaging:Saszetka
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 6 ocen.

  • Marek , 2026-06-17 21:41:21Ok.



Pawełek cream bar Pawełek cream bar
expiry date 2027-05-26
Pawełek e wedel dessert advocat Pawełek e wedel dessert advocat
45 g
69,78zł/kg

price: 3,14 zł

PLN
1
46
expiry date 2027-05-09
Góralki Highlander chocolate Góralki Highlander chocolate
wafer with cocoa coating and filling 45 g
40,44zł/kg

price: 1,82 zł

PLN
1
55
expiry date 2027-06-20
Góralki Highlander coconut wafer Góralki Highlander coconut wafer
with cocoa coating with filling 45 g
44,22zł/kg

price: 1,99 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-05-04
Sante Go On Vitamin Baton kokosowy Sante Go On Vitamin Baton kokosowy
z 45 g
77,11zł/kg

price: 3,47 zł

PLN
1
19
expiry date
2027-03-23
Sante Sante Go On Baton Energy Sante Sante Go On Baton Energy
45 g
77,11zł/kg

price: 3,47 zł

PLN
1
15
expiry date
2027-03-31
Prince Polo Prince Polo Wafelek Prince Polo Prince Polo Wafelek
Classic XXL 45 g
57,56zł/kg

price: 2,59 zł

PLN
1
37
expiry date
2027-02-16
Pawełek toffee bar Pawełek toffee bar
expiry date 2027-02-26
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5