Petit Beurre biscuits Krakuski

Krakuski
55
Ok.Petit Beurre biscuits Krakuski
55
łagodne , kruchePetit Beurre biscuits Krakuski
55
smacznePetit Beurre biscuits Krakuski
413Petit Beurre biscuits Krakuski
Petit Beurre biscuits KrakuskiPetit Beurre biscuits Krakuski
masa netto

masa netto

220 g

data przydatności

expiry date:

2027-03-22

pojemność

cena za kilogram

20,86 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901414202415

5901414202415

price: 4,59 zł

buy 21 szt. for 4.52 zł/szt
4.59 PLN 2027-03-22 NewCondition
mąka PSZENNA, cukier, olej palmowy, syrop cukru inwertowanego, substancje spulchniające: węglany amonu i węglany sodu, serwatka w proszku (MLEKO), sól, emulgator: lecytyny, kwas: kwas cytrynowy, aromat
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu: na 100 g
Wartość energetyczna1855 kJ / 440 kcal
Tłuszcz13 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone6,2 g
Węglowodany71 g
w tym cukry19 g
Białko8,9 g
Sól1,1 g

Migdały : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Orzechy laskowe : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Pszenica : Zawiera
Krakuski
About the brand:Krakuski Mistrzowska Tradycja Gwarancja jakości Krakuski Bez dodatku barwników, substancji konserwujących* *zgodnie z wytycznymi prawa żywnościowego
Legally regulated product name:Herbatniki.
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od źródła ciepła.
Recipes:
Type of packaging:Folia kurczliwa
Producer's address:Bahlsen Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k., ul. Piłsudskiego 1, 32-050 Skawina, Polska
Return address:Bahlsen Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k., ul. Piłsudskiego 1, 32-050 Skawina, Polska
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 13 ocen.

  • Marek , 2025-08-29 14:55:24Ok.
  • stella , 2024-09-10 15:00:47łagodne , kruche
  • Anna , 2018-03-14 18:15:18smaczne



Bahlsen hit the awning chocolate Bahlsen hit the awning chocolate
220 g
25,82zł/kg

price: 5,68 zł

PLN
1
27
expiry date 2027-03-16
Bahlsen hit the awning peanut Bahlsen hit the awning peanut
expiry date 2027-07-01
Bahlsen hit the awning with the Bahlsen hit the awning with the
taste of coconut 220 g
27,23zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
12
expiry date 2027-06-19
Andante Andante Ladyfingers Andante Andante Ladyfingers
220 g
35,41zł/kg

price: 7,79 zł

PLN
1
5
expiry date 2026-12-24
Milka Milka Pieguski cookies with Milka Milka Pieguski cookies with
chocolate and nuts 135 g
44,37zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-04-28
Milka Milka Pieguski cookies with Milka Milka Pieguski cookies with
chocolate 135 g
42,96zł/kg

price: 5,80 zł

PLN
1
29
expiry date 2027-03-27
San Łakotki cake dessert with San Łakotki cake dessert with
sugar 168 g
33,21zł/kg

price: 5,58 zł

PLN
1
19
expiry date 2027-05-23
Krakuski sticks with cherry jelly Krakuski sticks with cherry jelly
and chocolate 144 g
58,68zł/kg

price: 8,45 zł

PLN
1
22
expiry date 2027-04-03
Krakuski sticks with orange jelly Krakuski sticks with orange jelly
and chocolate 144 g
58,13zł/kg

price: 8,37 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-01-27
Krakuski sticks with raspberry Krakuski sticks with raspberry
jelly and chocolate 144 g
52,78zł/kg

price: 7,60 zł

PLN
1
36
expiry date 2027-04-19
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5