Petitki encore bear strawberry

LU
55
polecam :)Petitki encore bear strawberry
57Petitki encore bear strawberry
Pyszne, złociste, miękkie biszkoptowe ciastka w charakterystycznym kształcie misia Lubisia, wypełnione musem truskawkowym. Wypiekane są z kilku składników tjk. mąka, mleko oraz jaja. Lubisie nie zawierają barwników i substancji konserwujących. Produkt w formacie impulsowym o gramaturze 30g, idealny do zabrania ze sobą i delektowania się nim w każdym miejscu. Produkt dostępny na półce z ciastkami. Lubisie z musem truskawkowym to miękkie biszkoptowe ciastka, które wypiekane są z jaj, mleka i mąki. Nie zawierają substancji konserwujących oraz barwników.
Petitki encore bear strawberryPetitki encore bear strawberry
masa netto

masa netto

30 g

data przydatności

expiry date:

2026-12-15

pojemność

cena za kilogram

63,00 zł / kg

kraj

Country of origin

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7622210083906

7622210083906

price: 1,89 zł

1.89 PLN 2026-12-15 NewCondition
nadzienie jabłkowo-truskawkowe [syrop glukozowo-fruktozowy, przeciery owocowe 12,5 %** (zagęszczony przecier jabłkowy 7,5 %, przecier truskawkowy 5 %), substancja utrzymująca wilgoć (glicerol), regulatory kwasowości (kwas cytrynowy, cytryniany sodu, kwas jabłkowy), substancja zagęszczająca (guma ksantanowa), zagęszczony sok z czarnego bzu, naturalny aromat], mąka PSZENNA 24 %, JAJA 12 %, syrop glukozowo-fruktozowy, cukier, olej rzepakowy, substancja utrzymująca wilgoć (glicerol), odtłuszczone MLEKO w proszku 1,2 %***, pełne MLEKO w proszku 0,8 %***, substancje spulchniające (węglany potasu, difosforany), syrop glukozowy, emulgatory (E472b, E475), sól, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, naturalny aromat. **45 % w nadzieniu, ***ekwiwalent mleka 19 % MOŻE ZAWIERAĆ SOJĘ
Wartości odżywcze (%)per 100g
Wartość energetyczna1496 kJ
356 kcal
Tłuszcz11.00 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone1.60 g
Węglowodany64.00 g
Cukry ogółem31.00 g
Błonnik1.10 g
Białko4.50 g
Równoważna zawartość soli0.60 g

Jaja : Zawiera
Mleko : Zawiera
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Pyszne, złociste, miękkie biszkoptowe ciastka w charakterystycznym kształcie misia Lubisia, wypełnione musem truskawkowym. Wypiekane są z kilku składników tjk. mąka, mleko oraz jaja. Lubisie nie zawierają barwników i substancji konserwujących. Produkt w formacie impulsowym o gramaturze 30g, idealny do zabrania ze sobą i delektowania się nim w każdym miejscu. Produkt dostępny na półce z ciastkami. Lubisie z musem truskawkowym to miękkie biszkoptowe ciastka, które wypiekane są z jaj, mleka i mąki. Nie zawierają substancji konserwujących oraz barwników.
brand:Petitki
Legally regulated product name:Ciastko biszkoptowe z nadzieniem jabłkowo-truskawkowym (28 %).
Storage:Przechowywać w suchym miejscu. Chronić przed ciepłem.
Type of packaging:Folia kurczliwa
Country of origin:Polska
Producer's address:Mondelez Polska S.A. ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa
Return address:Mondelez Polska S.A. ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa 801 066 006
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 7 ocen.

  • Marzena , 2015-09-13 15:34:11polecam :)



Petitki Petitki You like milk Petitki Petitki You like milk
expiry date 2026-12-21
LU Petitki encore chocolate LU Petitki encore chocolate
expiry date 2027-02-24
Milka Milka Pieguski cookies with Milka Milka Pieguski cookies with
chocolate and nuts 135 g
44,37zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-04-28
Milka Milka Pieguski cookies with Milka Milka Pieguski cookies with
chocolate 135 g
42,96zł/kg

price: 5,80 zł

PLN
1
29
expiry date 2027-03-27
San Łakotki cake dessert with San Łakotki cake dessert with
sugar 168 g
33,21zł/kg

price: 5,58 zł

PLN
1
19
expiry date 2027-05-23
Cukry Nyskie Sugars Nyskie Cukry Nyskie Sugars Nyskie
Biscuits FIT&FREE vanilla 120 g
40,42zł/kg

price: 4,85 zł

PLN
1
4
expiry date
2026-12-18
Wedel dainty champagne raspberry Wedel dainty champagne raspberry
expiry date 2026-12-18
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5