Piątnica Country butter 83%

Piątnica
55
Bardzo dobre masełko Piątnica Country butter 83%
55
Doskonale swieze masloPiątnica Country butter 83%
55
Bez zastrzeżeń Piątnica Country butter 83%
55
Ok.Piątnica Country butter 83%
55
Ok
Piątnica Country butter 83%
55
smietankowy smakPiątnica Country butter 83%
511Piątnica Country butter 83%
Piątnica Country butter 83%  Piątnica Country butter 83%
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

expiry date:

2026-12-13

pojemność

cena za kilogram

37,45 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901939030012

5901939030012

price: 7,49 zł

7.49 PLN 2026-12-13 NewCondition
Zawartość tłuszczu: 83 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g
Wartość energetyczna3097 kJ / 753 kcal
Tłuszcz83 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone55 g
Węglowodany0,7 g
w tym cukry0,5 g
Białko0,8 g
Sól0,02 g
Zawartość soli wynbika wyłacznie z obecności naturalnie występującego sodu.

Piątnica
Legally regulated product name:Masło.
Storage:Przechowywać w temperaturze od +1 °C do +10 °C i chronić przed światłem.
Type of packaging:Folia kurczliwa
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 11 ocen.

  • Anna Tim , 2026-05-19 12:59:09Bardzo dobre masełko
  • Margherita Biernacka , 2026-05-10 23:17:51Doskonale swieze maslo
  • Sabcia29 , 2026-03-24 14:28:25Bez zastrzeżeń
  • Marek , 2025-11-30 15:58:34Ok.
  • Marek , 2025-11-30 15:58:15Ok
  • 2017-01-26 16:50:14smietankowy smak



Jagr extra butter from Warlubie Jagr extra butter from Warlubie
200 g
34,95zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-11-08
Łaciate Łaciate Butter 83% fat Łaciate Łaciate Butter 83% fat
200 g
37,15zł/kg

price: 7,43 zł

PLN
1
17
expiry date 2026-11-24
Kerry Gold Traditional Irish Kerry Gold Traditional Irish
Kerrygold Butter 200 g
56,10zł/kg

price: 11,22 zł

PLN
1
20
expiry date 2026-12-22
Kerry Gold Traditional Irish Kerry Gold Traditional Irish
salted kerrygold butter 200 g
56,10zł/kg

price: 11,22 zł

PLN
1
10
expiry date 2026-12-22
Mlekpol Rolmlecz Extra rural Mlekpol Rolmlecz Extra rural
butter 83% 200 g
37,45zł/kg

price: 7,49 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-10-31
Dziugas Dziugas Sweet cream butter Dziugas Dziugas Sweet cream butter
82% fat 200 g
34,95zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
4
expiry date 2026-11-13
Piątnica Piatnica cottage cheese Piątnica Piatnica cottage cheese
200 g
21,95zł/kg

price: 4,39 zł

PLN
1
14
expiry date 2026-10-13
Piątnica "Country Cheese" with Piątnica "Country Cheese" with
chives 150 g
24,93zł/kg

price: 3,74 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-10-12
REDUCED PRICE -10%
Piątnica "Country Cheese" light Piątnica "Country Cheese" light
150 g
22,13zł/kg

price: 3,32 zł

PLN
1
9
expiry date 2026-10-07
Piątnica Piątnica, cream for Piątnica Piątnica, cream for
soups 18% 200 ml
19,30zł/l

price: 3,86 zł

PLN
1
5
expiry date 2026-10-21
Piątnica Piątnica
200 ml
29,95zł/l

price: 5,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-10-09
Piątnica mascarpone cheese Piątnica mascarpone cheese
250 g
42,80zł/kg

price: 10,70 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-10-26
Piątnica Piątnica fat cottage Piątnica Piątnica fat cottage
cheese 8% fat. 250 g
24,92zł/kg

price: 6,23 zł

PLN
1
18
expiry date 2026-10-21
Piątnica Piątnica semi-fat Piątnica Piątnica semi-fat
cottage cheese 4% fat 250 g
24,92zł/kg

price: 6,23 zł

PLN
1
15
expiry date 2026-10-18
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5